Wpis z mikrobloga

@jarekxz: Dice potrafi robić bardziej klimatyczne multi od wielu singli innych twórców. To chyba główna zaleta. Wrażenie robiło latanie X-Wingiem, graficznie to chyba Frostbite od Dice'a w tej chwili jest numerem 1 na rynku. Sam gameplay wydaje się prosty, w sam raz na rozluźnienie przy konsoli. Przypomina mi trochę battlefield heroes, tylko, że tam nie żądali 200 zł za grę.
@DPressed: Mniej broni, mniej kart zmieniających postać. Tu co prawda mamy różne klasy więc liczby pewnie by się zgadzały, ale jesli specjalizujesz się w jednej klasie to bardzo szybko nie masz jak się rozwinąć
@pazi: no ale to jest beta, nie polega na tym, że masz możliwość odblokowania wszystkiego, możesz sprawdzić jak gra działa na sprzęcie itd. i ewentualnie zaraportować bugi devsom.
@jarekxz: Ogólnie mi się podoba ALE... specjalista ma tak op zdolność, że gra tylko nim na sens. Niby fajnie bo przez małą liczbę hp trzeba szybciej zabijać wrogów niż oni ciebie. Niestety wątpie żeby to było równie przyjemne dla strony przeciwnej.

Mapa Theed jest nudna. Boczne uliczki i przestrzenie pomiędzy budynkami są gigantyczne. Z jednej strony dlatego specjalista jest tak mocny a z drugiej cały czas walczysz na duża odległość. Mi
@DPressed: No pewnie, ale zobacz ile elementów jest zablokowanych. Nie możesz np ulepszyć rey i maula. Powinni zablokować część kart (i chyba to zrobil) ale dla tych paru postaci powinny być one odblokowane.