Wpis z mikrobloga

@pawlo74: Oczywiste ze nie bedzie. Uformowanie takiej paraboli jest prawdopodobne, ale te ceny są z dupy o czym wspomniał sam autor tego wykresu. Nie pisz glupot, to, ze przewidziales 1000$ czy tam 2000$ nie znaczy ze przewidzisz 1000 razy większą kwote xD Najpierw niech sie BTC upora z 5000$, a potem bedziemy myslec co dalej. Te prognozy co bedzie za 50 lat i nakladanie starych wykresow to wrozenie z fusow i
@Smule: sam piszesz głupoty z Twoim pragmatycznym podejściem. Wszystko jest możliwe. Z matematyką nie wygrasz. Gdyby tylko każdy Polak chciał mieć 1 BTC to już by zabrakło. A ludzi na świecie jest kilka miliardów, w samych Chinach 1.3 miliarda.
Nie mówię, że tak będzie, mówię że to możliwie i mam w dupie co mówią inni. Nie ryzykuję i nie sprzedaję.
Tak naganiam kto mądry posłucha. A Ty nie #!$%@? mnie chcesz
@pawlo74: To przynajmniej uargumentuj swoje naganianie wypisując na przykład zalety i korzyści z używania BTC, a nie wstawiając wykresy jakiegoś randoma-marzyciela z twittera ktory skleił wykres w paincie i udaje znawce ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja nie wiem jaka będzie cena jutro a Wy się bawicie w wróżenie z fusów co będzie za parę lat.

Z matematyką nie wygrasz. Gdyby tylko każdy Polak chciał mieć 1 BTC
To przynajmniej uargumentuj swoje naganianie wypisując na przykład zalety i korzyści z używania BTC


@Smule: a) największa liczba ludzi zainwestowanych, zainteresowantch tylko bitcoinem, którzy nie przestaną kupować,
b) największa liczba deweloperów ulepszających projekt,
c) najbardziej rozwinięta infrastruktura.

Jeżeli uważasz, że komuś uda się pobić bitcoina to po prostu jesteś słabym inwestorem a w zasadzie nie inwestorem a zwykłym spekulantem.
Smart money zawsze znajdzie swoje miejsce i już znalazły. Ty po prostu
p.....4 - > To przynajmniej uargumentuj swoje naganianie wypisując na przykład zalety...
@pawlo74: Czytałam ostatnio o tym.Gość opisał na blogu całą sytuację związaną z Krzywą S. Jak ja się nad tym zastanawiam, opierając swoją wiedzę, doświadczenie i rozumowanie na faktycznym stanie Bitcoina, czyli TECHNOLOGII opartej o prawa matematyczne, które są niezmienne i uniwersalne i dokładam do tego sformułowaną na Harvardzie teorię Moore'a to... jestem coraz bardziej skłonna zgodzić się, że jest właśnie tak jak jest. Zresztą pisałam Ci małą wzmiankę o tym prywatnie.
@pawlo74: Dokładnie. To również. Ja zaczynam wierzyć. Tzn. kilka dni temu otworzyły mi się oczy i jak syntetycznie podsumowałam w głowie te wszystkie czynniki działające synergicznie... Boże. Aż się trochę przeraziłam.