Wpis z mikrobloga

Zawsze byłem teamfifa, nawet gdy EA Sports odwalało na PC kaszanę, chociaż zawsze starałem się doceniać PES-a. Ba, w kilka ostatnich trochę ciupałem, ale tylko na old-genach (FIFA też jakby co) więc percepcje mogę mieć trochę zachwianą. Ale zesrałem się po tym jak zobaczyłem co odwaliło Konami w tym roku. Wiadomo FIFA, pocisnęli trochę tryb kariery, jest Alex Hunter, FUT, no i licencji dużo, ale pod każdym innym względem PES >>>>>>> FAJFA. Jeszcze jakby dodali tonę nowości do Master League to mój zwieracz łkałby rzewnymi łzami.
#pes #fifa #pes2018 #fifa18 chyba #popularnaopinia
pawelososo - Zawsze byłem teamfifa, nawet gdy EA Sports odwalało na PC kaszanę, choci...
  • 4
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: No ma cały pakiet klubowy UEFA, azjatycką LM i naprawdę wypasioną licencję ligi brazylijskiej (dużo stadionów, facjat, każdy team w pełni licencjonowany). W FIFIE też jest brazylijska, ale jedynie co jest tam licencjonowane to koszulki oraz nazwy i herby klubów (a i to nie wszystkie bo PES ma parę największych teamów na wyłączność), cały skład to fake zawodnicy i zero stadionów.
pawelososo - @Obserwatorzramienia_ONZ: No ma cały pakiet klubowy UEFA, azjatycką LM i...
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: TUTAJ masz spis wszystkich zespołów.
Francuska 1 i 2 jest cała licencjonowana, Serie A cała z wyjątkiem Juventusu, z pozostałych europejskich lig masz 2-3 zespoły na licencji. Sporo zespołów jest z innych kontynentów.
Na PC i PS4 możesz wgrać patche, na Xboxie niestety nie, ale najważniejsze że są prawdziwi zawodnicy. Te trochę nazw czy nawet strojów można samemu pozmieniać. Przy normalnej rozgrywce i tak nie widać log i herbów na