•  

Nienawidzę kiedy ludzie mając przypisany na bilecie nr miejsca w wagonie siadają gdzie popadnie. I jeszcze dyskutuje taki delikwent, żebym ja poszedł na jego miejsce wagon dalej :-D Niedoczekanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #gorzkiezale #pkp #podroze

źródło: embed.jpg

•  

@pawpawe

kiedy ludzie..

Podludzie

•  

@pawpawe: nigdy ludziom nie robiłem problemów z tego powodu. Często ludzie mówią w kasie, że chcą dwa miejsca obok siebie, a się okazuje, że dostali co prawda dwa następujące po sobie numery, ale w praktyce okazuje się, że np. jedna osoba musi siedzieć w następnym rzędzie (wagon bezprzedziałowy), albo nie było takiej możliwości to kupili miejsca w dwóch przedziałach, albo zwyczajnie spotkali znajomego w pociągu. Mi nie robi to różnicy, gdzie siedzę, więc nie ogarniam tego bólu dupy, jak ktoś poprosi o zamianę miejsca

•  

Mi nie robi to różnicy, gdzie siedzę, więc nie ogarniam tego bólu dupy, jak ktoś poprosi o zamianę miejsca

@wypok_smieszne_obrazki: to nie ból dupy, tylko często przychodząc na 'swoje' miejsce nie usłyszysz od takiego janusza podludzia czy może tu zostać bo coś tam tylko oburzonym tonem powie ci, że to ty masz problem i masz sobie szukać miejsca bo on panicz już tu siedzi

jest też druga kwestia, ludzie którzy jeżdżą często mają swoje upatrzone miejsca, bo dobry dostęp do okna, bo daleko od drzwi i kibli itd powodów może być setka i przy zakupie celowo wybierają takie, a nie inne miejsce

•  

@Andczej: no to miałem szczęście nie trafiać na takich januszy :D

•  

@wypok_smieszne_obrazki: jak widać OP ma tutaj podobną sytuację

•  

@wypok_smieszne_obrazki: Wszystkie sytuacje jakie mnie spotkały nie dotyczyły takich przypadków. Gdyby ktoś miał taką sytuację i uprzejmie mnie zapytał o taką możliwość, to dlaczego nie. Ale jak panicz się rozsiada bo mu się miejsca szukać nie chce to jego problem. No sorry, ale mi też nie chce się szukać czyjegoś miejsca. Niech szuka jelenia gdzie indziej :-) Czasem też Ci, którzy nie mają rezerwacji miejsca, bo się rozeszły, nie chcą zejść z mojego miejsca i proponują, żebym to ja usiadł na jakimś losowym. A potem to ja mam skakać z miejsca na miejsce, ktoś przyjdzie na swoje miejsce? No bądźmy poważni :-D

Gorące dyskusje ostatnie 12h

#mecz #humor #humorobrazkowy

gdy od razu po meczu idziesz grać w teatrze
    babcię czerwonego kapturka

odpowiedzi (9)

• odpowiedzi (5)

W końcu udało się ruszyć z firmą! Wykonuję nadruki technologią DTG na bawełnianych koszulkach polskiej marki PROMOSTARS. Korzystam z wysokiej jakości drukarki EPSON SC-2000 na oryginalnych atramentach. Na mojej stronie znajdziecie fajny kreator, w którym znajdziecie kilka tysięcy darmowych clipartów wektorowych i grafik PNG. (stronę jeszcze poprawiam, więc pewnie znajdą się jakieś babole ( ͡° ʖ̯ ͡°) jakby co napiszcie co nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    przechodząc do meritum mam dla Was drogie Mirki i Mirabelki prawilne #rozdajo spośród osób plusujących ten komentarz wylosuję 5 osób, którym za darmo wydrukuje i wyśle Wasze projekty.

Zapraszam na moją stronę https://koszulki-dtg.pl

Dodatkowe losowanie 5 koszulek odbędzie się dla osób, które zostawią laika ma moim facebooku
    Wszyscy biorą udział w losowaniu ( poza zielonkami, które założyły konto po tym wpisie)
    losowanie jutro o 14
    pokaż całość

odpowiedzi (69)