Wpis z mikrobloga

cena poszła w górę i nie zmienił jeszcze.


@Sonia_Zwierzynska: A co to klienta obchodzi? Reklama wprowadza w błąd. Nieistotne czy celowo czy nie. To sprawa dla odpowiedniego urzędu, chyba Inspekcji Handlowej.
@ThrowFarAway: Toż to Kościelisko, nie Zakopane :P Trzeba było zdjęcie zrobić i podesłać do 24tp.pl, skuteczniej gównoburze kręci się lokalnie. A co do cen, to nigdy jeszcze nie widziałem tu stawki 5zł/d, raczej można się spodziewać 10-20zł/d co i też jest uczciwą stawką jak się skonfrontuje to z dużymi miastami.
przyjedzie taki sknera i chce wszystko za darmo.

Nie, tu chodzi o ludzką uczciwość. Znak wprowadza w błąd. Jak to się mówi: "tu nie chodzi o pieniądze, tu chodzi o ZASADY" ale co Ty możesz o tym wiedzieć.

zawsze możesz zrezygnować z usługi.

No to zrezygnował.

a skąd wiesz że chciał cię zmylić może kiedyś postawił znak a cena poszła w górę i nie zmienił jeszcze.

Kogo to #!$%@? obchodzi? To się
w markecie co innego bo przez nieuwagę przy większej ilości możesz zapłacić nie wiedząc o tym że płacisz więcej.


@Sonia_Zwierzynska: aha czyli jak zapłacę w markecie więcej bo ktoś się pomylił/oszukał to znaczy, że jest ok bo nie mam świadomości, że zapłaciłem więcej niż powinienem? #!$%@?, co za logika xD
W markecie jest co innego bo są dziesiątki pracowników i tysiące produktów, czasem się komuś może zdarzyć, że coś przypadkowo pominie