Wpis z mikrobloga

#mistycyzm #paranormalne #teoriespiskowe #obcy

Autorski tag #alternatywneteorie

Kolejna część alternatywnych teorii pochodzących z różnych channelingów. Poprzednia.

:::::::::: 172. "Sąd ostateczny" właśnie trwa.
W "Sądzie ostatecznym" chodzi o to w jakim kierunku pójdziemy indywidualnie. Jaką przyszłość będziemy doświadczali w tym życiu a także (tego nie jestem pewny) w przyszłych wcieleniach. Kierunek zależy od systemu wiary jaki przyjmiemy.
Ludzkość podzieli się na 3 główne kierunki:

1. Religia - tą drogą pójdą ludzie wyznający kulty religijne. Będą poddanymi i różnym bożkom i kapłanom w których uwierzą.

2. Polityka - tą drogą pójdą ludzie uznający system, polityków, kraje itp. za autorytety i coś ponad nimi co ma nad nimi kontrolę.

3. Indywidualne kreowanie rzeczywistości - tą drogą pójdzie najmniej ludzi. Będą to ludzie którzy poznają mechanizmy rządzące rzeczywistością i będą potrafili stworzyć takie życie jakie zechcą bo będą wiedzieli że tak naprawdę każdy indywidualnie tworzy swoją rzeczywistość.

Czyli ogólnie mówiąc czasy rozdzielają się na ludzi wolnych odpowiedzialnych za swoje życie i zniewolonych którzy oddadzą swoją moc siłom zewnętrznym.

Wszystko oczywiście jest o wiele bardziej skomplikowane. Sam wszystkiego nie rozumiem i mam szczątkową wiedzę.

:::::::::: 173. Używki takie jak narkotyki, alkohol, papierosy przyciągają pasożyty astralne.
W channelingu była przedstawiona wizja alkoholika który na poziomie astralnym był oblegany przez różne robactwo (symbolicznie) żerujące na nim energetycznie.

:::::::::: 174. Istoty od channelingu dały możliwość spotkania się bezpośrednio kilku zwykłym ludziom.
Były 3 takie możliwości. Wszyscy trzej po zobaczeniu lądującego UFO uciekali w panice choć byli w pełni przekonani że są gotowi na spotkanie z kosmitami.
Przyczyną takiej reakcji były kwestie które wyłaniały się z ich podświadomości a z którymi nie potrafili sobie poradzić.
Dlatego żeby mógł nastąpić bezpośredni kontakt twarzą w twarz trzeba dojrzeć mentalnie. Trzeba samemu powoli z podświadomości wyciągnąć to co na co dzień wypieramy.

:::::::::: 175. Nadstawiania drugiego policzka.
Teoria o nadstawieniu drugiego policzka jest fałszem. Według "praw wszechświata" zezwolone jest wskazanie innym którzy czynią zło zadając im pouczającego "kuksańca". Jednak nie należy tego robić w złości tylko czystej intencji nauczenia. Jeżeli zrobimy to w intencji zemsty wtedy obejmie nas prawo karmy.
Pobierz damianooo5 - #mistycyzm #paranormalne #teoriespiskowe #obcy

Autorski tag #alternat...
źródło: comment_lTG9F8FmWGrc8bIsUdOjKAue04G63POx.jpg
  • 15
W "Sądzie ostatecznym" chodzi o to w jakim kierunku pójdziemy indywidualnie. Jaką przyszłość będziemy doświadczali w tym życiu a także (tego nie jestem pewny) w przyszłych wcieleniach. Kierunek zależy od systemu wiary jaki przyjmiemy.

Ludzkość podzieli się na 3 główne kierunki:

1. Religia - tą drogą pójdą ludzie wyznający kulty religijne. Będą poddanymi i różnym bożkom i kapłanom w których uwierzą.

2. Polityka - tą drogą pójdą ludzie uznający system, polityków, kraje
@damianooo5: Ale mam rozkminę o prawie karmy. Załóżmy, że ktoś robi coś złego. Więc musi go spotkać karma, ale w jaki sposób? Drzewo na niego spadnie, poślizgnie się na bananie?

Czy karma wykonuje się poprzez nas, inne osoby. Wtedy kiedy egzekwujemy "prawo karmy" tym, którzy nabroili i robimy to w zły sposób to karma nas obejmuje? Na przykład ktoś zabija masowego mordercę. Uderza to w naszą karmę czy jej nie dotyczy,
t.....l - @damianooo5: Ale mam rozkminę o prawie karmy. Załóżmy, że ktoś robi coś złe...
@the_white_crystal: żeby to zacząć rozumieć najpierw trzeba w choć minimalnym stopniu zrozumieć na czym polega to że czas to tylko iluzja.

Karma to nie tylko wydarzenia ale także obejmuje naszą obecną rzeczywistość. Rzeczywistość która nas otacza to odzwierciedla nas samych.