Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (12)

To jest takie smutno-straszne, kiedy do apteki przychodzi pacjent z receptą, na której na pierwszy rzut oka widać jakieś bzdury, w tym obowiązkowo homeopatię za miliony monet (złaszcza, kiedy nie daje sobie przemówić do rozsądku). Zawsze pocieszam się wtedy, że mogło być gorzej; przynajmniej w żaden sposób nie dokładamy się do tych hokus-pokus ze składek.
    Niektóre odpowiedniki Ministerstwa Zdrowia nie mają tyle RiGCzu.

Preparaty homeopatyczne są refundowane w Austrii, Francji, Holandii, Luksemburgu, Niemczech, Włoszech, Szwajcarii i na Łotwie.

W Wielkiej Brytanii działają publiczne szpitale homeopatyczne.

W części z tych krajów homeopatia jest specjalizacją lekarską lub lekarze mogą się o niej uczyć na specjalnych kursach podyplomowych przeprowadzanych na uczelniach medyczych.

Ludzkość pojebało.

Źródło

#ciekawostki #medycyna #farmacja #apteka i trochę #zalesie, bo mnie to uwiera motzno. Powinniśmy zdelegalizować szarlatanerię w pizdu już dawno temu.
    pokaż całość

odpowiedzi (18)

Uwaga #rozdajo #konkurs #film

Z uwagi na fakt, iż nigdy jeszcze nie robiłem #rozdajo a mam dzisiaj wyjątkowo dobry dzień.
    Postanowiłem zorganizować mały konkurs.

Do wygrania są 3x 30-dniowe konta Netflix Ultra HD (uwaga są już przypisane do kont, nie można zmieniać haseł, ale działają i wszystko jest z nimi ok)

Konkurs polega na podaniu tytułu najbardziej absurdalnego, chorego i pokręconego filmu jaki powstał (odpadają oczywiście takie pozycje jak Smoleńsk, ludzka stonoga itp. powszechnie uznane produkcje i żeby było trudniej wszystkie filmy starsze niż 1990) - Wszystkie tytuły muszą być nowsze niż 1990 rok.

Zostawiajcie tytuły poniżej. Będę sugerował się plusami przy komentarzach. Jednak ostateczne słowo będzie do mnie należało. Podam też rozwiązanie i trzech zwycięzców w tym poście.

Tutaj kilka słów o kontach Netflixa:

-> Jakość ULTRA HD z możliwością oglądania na 4 ekranach
    -> W pełni Polskie konto
    -> Konto posiada 30 dniową subskrypcję premium

(jakby okazało się, że coś z jakimś kontem jest nie tak, to wymienię od ręki i będzie działać)

Prześlę dostępy po zakończeniu konkursu, czyli myślę po 21.00 (będę chlał wtedy w barze, więc jakbym nie miał zasięgu, to zastrzegam, że mogę spóźnić się kilka minut ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
    pokaż całość

odpowiedzi (124)