Wpis z mikrobloga

Mój jeden znajomy student powiedział, że u niego oprócz podpisania się pod mailem wysłanym z e-maila grupowego dopisuje także rok i stopień + grupę, bo któryś z wykładowców powiedział, że to poprawia czytelność.

Myślicie że zrobienie sobie takiej stopki (bez przerostu treści nad formą oczywiście, składającej sie z po prostu mniejszego fontu) to dobry czy głupi pomysł, czy w ogóle odpuścić sobie dopisek z tymi informacjami i zostawić samo imię i nazwisko? xD

#studbaza #studia #pytanie #maxiimumrepyta
  • 6
@Primusek: Czyli mogę zrobić sobie mini stopkę? :3 To pierwsze co mi wpadło do głowy - przez prace w korpo - i mysle ze wygladalo lepiej niz luźno latający dopisek gdzies obok nazwiska. xD
@MaxiimumR: Tu nie chodzi o żadną czytelność. Jest 9000 osób na roku, jak cię wykładowca nie zidentyfikuje w 30s to wywali twojego maila do kosza i nie dostaniesz żadnej odpowiedzi. Tak samo jak podchodzisz zapytać się coś ustnie to najlepiej od razu pierw podać grupę. Oczywiście chodzi o pytania dotyczące ciebie/twojej grupy, a nie pytania ogólne.
@r4do5: No pewnie. To własnie miałam na mysli mówiąc "czytelność". Tzn. u nas też mail od razu ładnie mówi kto co i jak, bo w nazwie jest zawarta grupa, ktora istnieje tylko na danym kierunku + rocznik - ale wiadomo, tak zawsze czytelniej, a to ułatwi organizacje.

Spoko, dziekuje za odpowiedz! ()
@MaxiimumR: Wykładowcy na ogół nie ogarniają, mają wszystko w dupie i są leniwymi #!$%@?. Na wszelkich sprawdzianikach, wejściówkach, egzaminach itp. gdzie korzysta się z własnych kartek też polecam się podpisywać na każdej stronie drukowanymi/pismem technicznym i wpisywać grupę. U mnie potrafili wywalić pracę jak nie mogli się rozczytać kto jest autorem albo praca zmieszała się z pracami innej grupy i też nie doszli czyja.