Wpis z mikrobloga

Człowiek wchodzi na wykop i dowiaduje się że jedni z największych działaczy neuropy to katolicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A potem jeszcze przekonują że wiedzą lepiej co powinien katolik od samego kościoła. Polecam ten wątek. Tak już się dawno nie uśmiałem. Kolejna schizma miała miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°) - kościół neuropejski.
#neuropa #katolicyzm #4konserwy #religia
  • 33
@ediz4: A co się dziwisz. Moi znajomi latający na letnie demonstracje przeciw PISowi co niedziela w kościele, ślubek kościelny, dziatki ochrzczone. :D Natomiast cytowanie Biblii nie oznacza bycia osobą wierzącą. Sama czytałam Biblię jako książkę pseudohistoryczną, kulturową. Koran też czytuję, nie czyni to ze mnie muzułmanki, choć cytatami też bym mogła walnąć.
potem jeszcze przekonują że wiedzą lepiej co powinien katolik od samego kościoła


@ediz4: Tu akurat prawica przoduje, w końcu obwołaliście papieża "lewakiem" bo wskazuje wam jakimi #!$%@? ignorantami i hipokrytami jesteście, co nie?

jest za legalizacją związków LGBT pomimo że kościół uważa je za grzech


To katolik musi bezwzględnie stosować się do największych bredni? Ładnie to o was świadczy xD
. Moi znajomi latający na letnie demonstracje przeciw PISowi co niedziela w kościele, ślubek kościelny, dziatki ochrzczone. :


@lavinka: pis to nie Kościół, będąc katolikiem trzeba być tez jego zwolennikiem.

@ediz4: @severson: tam to koleją przede wszystkim pomylił modlitwę pusta i tylko na pokaz z publiczna.

To katolik musi bezwzględnie stosować się do największych bredni?


@michal-pokichal: a wegetarianin może jeść mięso? feministka działać na szkodę kobiet? Pacyfista napierniczac
@agaja: No ale jeśli się ci sami ludzie miotają i twierdzą, że zły kościół, a sami mają ochrzczone dzieci i śluby kościelne, to chyba coś mają nie tak z głową, nie sądzisz? To tak jakby muzułmanin chodził codziennie do meczetu z kanapką z szynką. ;)
Bo?


@Slonx: Bo katolik nigdy nie podważyłby sensu publicznej modlitwy i dawania świadectwa swojej wiary.

Ty ze świadectwa próbujesz zrobić modlitwę faryzeuszy i to w miejscu, gdzie twoi ziomkowie wylewają na katolików wiadra pomyj za to, że ośmielili się oni wierzyć w Boga, a nie być ateistami.

To co ty zrobiłeś, przypomina właśnie modlitwę faryzejską, bo wrzuciłeś cytaty z Biblii aby wyśmiać katolicią akcję spodziewając się dużego poklasku od członków #
Nic z tego co napisałeś w odniesieniu do mnie nie jest prawdziwe


@Slonx: Tak? A co nie jest prawdziwe?

To, że pod wpis krytykujący katolicką akcję dodałeś tag pod którym zbierają się antykatolicy?

Czy to, że zarzucasz katolikom modlitwę na pokaz? Aż zacytuję twój wpis.

W całej tej akcji pt. "Różaniec do granic" mam tylko tyle do powiedzenia, ile w ewangelii św. Mateusza.

Nic dodawać nie trzeba:

Gdy się modlicie, nie
Do wszystkich tęczowych z odłamu neuropejskiego chrześcijaństwa. Skoro tak kochacie rzucać cytaty z Pisma Świętego to zapodam kilka

Trzecia Księga Mojżeszowa 18.22-29 "Nie będziesz cieleśnie obcował z mężczyzną jak z kobietą. Jest to obrzydliwością. ... Nie kalajcie się tym wszystkim, gdyż tym wszystkim kalały się narody, które Ja przed wami wypędzam. Także i ziemia została skalana, przeto ukarałem ją za jej winę i wyrzuciła ziemia swoich mieszkańców ... Albowiem wszystkie
No ale jeśli się ci sami ludzie miotają i twierdzą, że zły kościół, a sami mają ochrzczone dzieci i śluby kościelne, to chyba coś mają nie tak z głową, nie sądzisz


@lavinka: no oczywiscie, ze tak.
Dla mnie to hipokryzja pelna geba. Ale tego nie uscislilas w poscie, do ktorego sie odnioslas, pisalas tylko o demonstracjach przeciw pisowi ;)
Ladnie podsumowal to kolega @Lawrence_z_Arabii:

aby być katolikiem, nie wystarczy się