Gorące dyskusje ostatnie 12h

Czy to można nazwać złodziejstwem?

Tak w skrócie: Mój stary pracował wiele lat w Słowackiej firmie, i w tamtejszym ZUS-ie odprowadzane miał składki, 1900 złotych na miesiąc. Polski ZUS uznał, że tacie nic się nie należy, stwierdzili że tamte składki 'przepadły'. Później stwierdzili, że należą się, ale tylko za przepracowane kilka miesięcy.

Stary niedawno otrzymał pismo ze Słowacji, czy chciałby otrzymywać pieniądze przez polski ZUS, albo do rąk własnych. I okazało się, że nic nie przepadło, a ZUS w Nowym Sączu ordynarnie leciał w chuja i kłamał.
    #zus
    pokaż całość

odpowiedzi (54)

Grunt to się nie przejmować xD
    #heheszki #humorobrazkowy

odpowiedzi (24)

Byl wczoraj u mnie niebieski l, to było nasze 6 spotkanie. Po tym jak zaczął cos inicjowac i ja odmówiłam pokazał mi screeny rozmów z dziewczynami które były na jego zawolanie kiedy cokolwiek mu sie chciało, wiele z nich zranił. i powiedział że seks ma na wyciągnięcie ręki. Z jednej strony mówi ze traktuje mnie poważnie, ze juz sie wyszalał a z drugiej pokazuje mi takie rzeczy przez które wychodzi na chuja i równocześnie chce żebym sie do niego zbliżyła (niekoniecznie nalega na seks ale chociaż na robótki ręczne) Czy to ja przesadzam czy on? Jaki on miał cel nawet w pokazywaniu tych rozmów?
    #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
    #seks
    pokaż całość

odpowiedzi (121)

Advertisement