Wpis z mikrobloga

@LibertyPrime: i bardzo dobrze, że odchodzą. Im szybciej, tym lepiej. Tak na prawdę, to istotnych ludzi, z punktu widzenia wyborów jest w tej partii chyba 3. JKM, Mentzen i Berkowicz (może jeszcze kogoś by można dodać, ale na prawdę nie wiem). Dopóki wymieniona dwójka będzie wiernie stać przy Korwinie (a z tego co wiem, nie zamierzają się nigdzie ruszać) nie nastąpi żaden poważny rozłam. Odejście jakiegoś no-name'a, który założy 4. partię
"Polska Razem ze środowiskami wolnorynkowej prawicy powoła nową partię, jej kongres odbędzie się jeszcze jesienią" - Jarosław Gowin. #

@LibertyPrime: nadal Ozjasz żyje w wirtualnej rzeczywistości, czy może jednak ci co odeszli rzeczywiście idą do Gowina, czyli w gruncie rzeczy do... PiSu?
Każdy z wymienionych po odejściu jest kompletnie nikim i nie ma najmniejszego wpływu na poparcie Wolności.


@llllllll: Miło przeczytać choć jeden rozsądny komentarz.

zmienia, zmienia bo partia bez struktur istnieje tylko teoretycznie.


@LibertyPrime: A po co struktury jak nie można przekroczyć 5%? Jeżeli chodzi o wybory samorządowe, to podpięcie się pod jakiegoś Gowina nie musi być głupim pomysłem. Jeśli chodzi o sejm to trzeba się po pierwsze zjednoczyć, a po
@Jah00: Znaczenie ma to ogromne bo ktoś tę lokalną kampanie musi zrobić. Wyniki wyborów wyraźnie pokazały że tam gdzie były dobre struktury wynik był dobry. W zasadzie wszędzie gdzie były sensowne struktury pękło 5%