•  

24576,26 - 15,00 - 9,00 - 10,83 - 12,00 - 16,55 = 24512,88

Nadrabiam zaległości.

Niedziela - 01.10.2017

Dystans: 15,00 km
    Czas: 01h 09m 43s
    Śr. tempo: 4:39 min/km

Niedzielne wybieganie. Poszło dobrze, wszystko trzymane w ryzach.

Wtorek - 03.10. 2017

Dystans: 9,00 km
    Czas: 0h 38m 39s
    Śr. tempo: 4:18 min/km

Trening interwałowy. Szło dobrze, gdy pod koniec drugiego odcinka się rozpadało na dobre. Postanowiłem zakończyć trening i doczłapać do domu. Szkoda bo biegło się bardzo dobrze(rozgrzewka w tempie 4:30 min/km).

Środa - 04.10. 2017

Dystans: 10,83 km
    Czas: 0h 50m 11s
    Śr. tempo: 4:38 min/km

BS biegany grubo po 20. Mimo to nogi niosły, nieco ciężko wchodziło pod wiatr.

Sobota - 07.10.2017

Dystans: 12,00 km
    Czas: 0h 51m 21s
    Śr. tempo: 4:17 min/km

Odcinek 8 km w drugim zakresie. Wyszło bardzo dobrze(m.in rozgrzewka i schłodzenie po ok. 4:30 min/km), czas odcinka ok. 4:11 min/km. Pomimo takiego tempa biegło się bardzo dobrze, wręcz mnie nosiło.

Niedziela - 08.10.2017

Dystans: 16,55 km
    Czas: 01h 16m 50s
    Śr. tempo: 4:39 min/km

Przedwczorajsze wybieganie. Tak jak tydzień wcześniej biegane na pełnej kontroli. Forma(chyba) dalej rośnie.

#sztafeta

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mój wpis dot. podejrzanych "taksówek" zmotywował mnie, żebym się trochę w sytuacji rozeznał.

Poprzedni wpis

1) działalność ich jest niestety całkowicie legalna. Są to Przewozy Osób, nie Taxi, muszą mieć w dowodzie rejestracyjnym "wbite" 6 lub więcej miejsc. Często są to jakieś większe auta typu Citroen C8 z wstawionymi dodatkowymi siedzeniami z tyłu (kosztem bagażnika) żeby tylko mieć 6 i więcej miejsc w Dowodzie Rejestracyjnym.

2) Posiadają oni licencję na przewóz osób, legalizowany taksometr, wywieszony cennik, kasy fiskalne, zarejestrowaną DG - wszystko co powinno być. A że cennik jest wielkości pudełka zapałek gdzieś na przedniej szybie...

3) Nie posiadają statusu TAXI - nie mają więc prawa do używania szyldu TAXI, nie mają prawa korzystać z buspasów, postojów taxówek...

4) Nie posiadają statusu TAXI - więc prawo lokalne ich nie obowiązuje w zakresie odpowiedniego oznaczenia pojazdów czy cennika - mogą sobie ustalić jaki tylko chcą.

5) ponoć w #warszawa jeździ ich "kilku" - tak samo oznaczone auta: jeden to Citroen C8, inny to Mercedes typu "okular" - wszystkie mają dostawione siedzenia z tyłu.

6) Cennik - "trzaśnięcie drzwiami" 50 złotych, za kilometr cena od 20 do 60 złotych.

7) lokalizacje: dworzec Zachodni, okolice Centrum, lotniska

Pojawiła się kwestia nie oddawania bagażu gdy klient nie chce zapłacić - tego nie mają prawa robić. Bagaż to własność pasażera i nie można go zatrzymywać, bo to jest kradzież. Jedyna zgodna z prawem ścieżka (gdy pasażer odmawia zapłaty) to wytoczenie mu procesu cywilnego.

Nic z nimi zrobić nie można. Żerują na turystach, żerują na osobach które w biegu wsiadają do pierwszej lepszej gabloty.

#taxi #taxihiv #warszawa
      pokaż całość

odpowiedzi (62)

Jestem ostatni by negować zbrodnie Niemców w WWII, ale czy naprawdę codziennie musi być wykopywana jakaś rocznica z tym związana? Inka się urodziła/aresztowana/skazana/zamordowana, Niemcy zaczęli mordowanie w Lwowie/Krakowie/Warszawie/Wykopie. I tak z każdym tematem do usrania. Rzygać mi się chce od tej martyrologii.
      #neuropa #4konserwy #oswiadczenie

odpowiedzi (20)

Prestiżowe #rozdajo naklejek z #biedronka , masz horom curke? 500+ nie wystarcza? MOPS znowu odmówił Ci zasiłku? #zadarmo oddam kilka naklejek widocznych na zdjęciu, losowanie jutro o 20, zielonki i brokuły dupa cicho
      Wysyłka zwykłym listem na mój koszt

odpowiedzi (17)