•  

  24576,26 - 15,00 - 9,00 - 10,83 - 12,00 - 16,55 = 24512,88

  Nadrabiam zaległości.

  Niedziela - 01.10.2017

  Dystans: 15,00 km
  Czas: 01h 09m 43s
  Śr. tempo: 4:39 min/km

  Niedzielne wybieganie. Poszło dobrze, wszystko trzymane w ryzach.

  Wtorek - 03.10. 2017

  Dystans: 9,00 km
  Czas: 0h 38m 39s
  Śr. tempo: 4:18 min/km

  Trening interwałowy. Szło dobrze, gdy pod koniec drugiego odcinka się rozpadało na dobre. Postanowiłem zakończyć trening i doczłapać do domu. Szkoda bo biegło się bardzo dobrze(rozgrzewka w tempie 4:30 min/km).

  Środa - 04.10. 2017

  Dystans: 10,83 km
  Czas: 0h 50m 11s
  Śr. tempo: 4:38 min/km

  BS biegany grubo po 20. Mimo to nogi niosły, nieco ciężko wchodziło pod wiatr.

  Sobota - 07.10.2017

  Dystans: 12,00 km
  Czas: 0h 51m 21s
  Śr. tempo: 4:17 min/km

  Odcinek 8 km w drugim zakresie. Wyszło bardzo dobrze(m.in rozgrzewka i schłodzenie po ok. 4:30 min/km), czas odcinka ok. 4:11 min/km. Pomimo takiego tempa biegło się bardzo dobrze, wręcz mnie nosiło.

  Niedziela - 08.10.2017

  Dystans: 16,55 km
  Czas: 01h 16m 50s
  Śr. tempo: 4:39 min/km

  Przedwczorajsze wybieganie. Tak jak tydzień wcześniej biegane na pełnej kontroli. Forma(chyba) dalej rośnie.

  #sztafeta

  Gorące dyskusje ostatnie 12h

  • avatar

   Gdzie to można zgłosić? Warszawa, Barkocińska.
   #biedronka

   odpowiedzi (72)

  • avatar

   Zajechalem w rodzinne strony na weekend i trafiłem w potężną inbę rodzinną.

   Kuzyn miał się żenić z pewną panną. Jeszcze nie ustalali takich rzeczy jak sala itp. ale już zaczęli szukać. W tej dosyć zaawansowanej sytuacji narzeczona kuzyna postanowiła mu nagle oświadczyć, że nie chce zmieniać nazwiska. Łączonego też nie chce, bo "nie".

   Te "nie" to zapewne podpowiedzi jej koleżaneczek i chęć podpisania się przed nimi, po panuje u nich jakaś dziwna moda na nie zmienianie nazwiska, ale mniejsza o to.

   Na argument o tym, że chciała pajacowania z klękaniem i pierscionkiem na zaręczyny i wtedy mówiła, że jest tradycjonalistką, powiedziała, że nie jest pełną tradycjonalistką i nie musi przestrzegać wszystkich tradycji.

   Kuzyn na takie coś odpowiedział, że dobrze, on to rozumie, ale też chce coś wyrzucić z tradycjonalizmu, dlatego nie chce mieć ślubu państwowego.

   Na krótkie Ale jak to?" narzeczonej powiedział, że skoro się kochają, to żadnej papier i urzędniczyna nie jest im potrzebny, wystarczy im przysięga przed Bogiem. Argument "Co ludzie powiedzą?" zbił tym, że ma ich w dupie, a poza tym i tak by gadali, skoro mieliby różne nazwiska.

   No i zaczęła się inba. Narzeczona w ryk, bo jak to tak bez formalności, przyszli teściowie i jego rodzice naskoczyli na niego, jakby nie wiedzieli, że jest uparty jak osioł i żadne krzyki jego zdania nie zmienią.

   W końcu po naskoczyli na tą narzeczoną, że problemy niepotrzebnie robi i tak dalej, więc powiedziała w końcu, że może jednak wziąć jego nazwisko. On powiedział, że wie iż ją zmusili, a on nie jest szantażystą i nie powiedział tego, żeby coś na niej wymusić i zdania nie zmienia, a ona może zachować nazwisko, bo on nie rości sobie do niego żadnych praw.

   Oczywistym jest, że w tej sytuacji narzeczona odeszła od niego z płaczem, a suszenie mu głowy zaczęło się od początku. To było kilka dni temu, a teraz trwa zimna wojna, oczywiście z zerwaniem łączności między stronami.

   Ciotki i babki obu stron powołały nawet sztab szybkiego reagowania kryzysowego i jutro po mszy mają być pierwsze obrady w tej sprawie, zapewne przy cieście i nalewce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Ech, odkąd przeprowadziłem się do miasta zapomniałem o tych wszystkich inbach i aferach, ale wystarczy jeden weekendowy przyjazd, żeby przypomnieć sobie jak to się spokojnie żyje na tej wsi XD

   #heheszki #truestory #coolstory #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #inba #polskiedomy
   pokaż całość

   odpowiedzi (103)

  • avatar

   bądź mną, level 24
   Wybierz markowe ubrania warte ponad
   800 złotych
   Twój rozmiar
   Zapłać tylko 100 złotych, bo to
   second hand ( ͡° ͜ʖ ͡°) hehe
   Profit ( ͡€ ͜ʖ ͡€)


   #niepasta
   #lumpeks #lumpeksy #secondhand #modameska #moda #pokazszafe #styl

   Lubię od czasu do czasu pójść na lumpy.
   Jeżeli chcesz być na bieżąco zachęcam do obserwowania moich postów.
   pokaż całość

   odpowiedzi (110)