•  

24512,88 - 10,00 = 24502,88

Dyszka z rana jak śmietana! Pomimo sporego chłodu na zewnątrz i powiewów zimnego wiatru biegło się o dziwo przyjemnie.Ruch na ulicach i chodnikach praktycznie znikomy jak na godzinę 4 rano co było dużym plusem dzisiejszego biegu. Nienawidzę starych bab stojących grupką na chodniku i bablających co to je nie boli,zastawi tak cały chodnik stara krowa i się nie ruszy - weź ją obiegnij ! ehh.... No ale ja nie o tym, miłego dnia !!!

#sztafeta #ruszmirko #biegajzwykopem #bieganie

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

pokaż spoiler Najlepszy, bo darmowy
    Jest do wszystkiego więc... Jest dobry!
    Samo liczy, to chyba magia
    Skrypt się nie myli, to inni się mylą
    Będą z tego ładne wykresiki
    Powiedzcie mamie, powiedzcie babci, niech odejmują!

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wkurza mnie to, że pracodawcy umożliwiają palaczom urządzanie sobie ciągłych wycieczek "na papieroska", gdzie oczywiście dochodzą pogaduszki i ten czas się przeciąga. Niepalący muszą pracować cały czas i nikt im tego nie wynagradza. Chyba też zacznę sobie wychodzić na spacer w zamian za wyjście na papierosa. Do tego palacze się zachowują czasem, jakby palenie było wyborem porównywalnym do brania leków na cukrzycę. Pamiętam, jak kiedyś jedna laska zrobiła awanturę, że "hurr durr to gdzie ja mam palić?! mam wychodzić na zewnątrz? mnie się nie chce!", kiedy kierownik jej powiedział, że w upalne dni nie może palić na balkonie, bo nie ma opcji zamknięcia okien. Może po prostu nie pal, tępa dzido? Dlaczego to w ogóle kogoś obchodzi?
    #pracbaza #bekazpodludzi
    pokaż całość

odpowiedzi (160)

• odpowiedzi (14)

Tata kupił w 1998r kamerę Sony, leży skubana już chyba od 10lat i się kurzy. Mam zamiar w końcu wziąć wolny dzień, kupić kilka dobrych piwek (bo na trzeźwo na pewno się nie da) i obejrzeć te 8 kaset prawdy, które stworzyliśmy. A jest co oglądać:
    - powrót z zakupów odzieżowych w Tuszynie
    - nagrywanie z podjebki sąsiada, który myje swojego nowego Poloneza
    - kilka wesel w remizach
    - moja komunia
    -najebany wujek na traktorze na wsi
    - i kaseta prawdy, czyli momenty z życia codziennego, gdzie nagrane są praktycznie same pierdoły

Wydaje mi się, że wiele "momentów" było by hitami internetów.

Czy Wy też macie takie "taśmy prawdy" w domu?
    #pytanie #heheszki #gimbynieznajo #kiedystobylo i jak sobię przypomę rewię mody mojej siostry po powrocie z Tuszyna to trochę #creepy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    pokaż całość

odpowiedzi (59)