•  

24502,88 - 8,58 - 7,24 - 7,11 = 24479,95

Chyba pierwszy tegoroczny pracodom biegany oraz weekendowe kółka wokół Zalewu Nowohuckiego. Jako że Maraton za 5 dni, staram się zwolnić, żeby odpocząć, ale nogi i tak trzymają swoje tempo...

Statystyki:

Dystans: 8.58 km
    Czas: ◷00:38:58
    Średnie tempo: 4:32 min/km
    Średnia prędkość: 13,22 km/h
    Kalorie: 0 kcal

Dystans: 7.24 km
    Czas: ◷00:34:44
    Średnie tempo: 4:47 min/km
    Średnia prędkość: 12,50 km/h

Dystans: 7.11 km
    Czas: ◷00:33:03
    Średnie tempo: 4:39 min/km
    Średnia prędkość: 12,90 km/h

#sztafeta #ruszkrakow

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

pokaż spoiler Najlepszy, bo darmowy
    Jest do wszystkiego więc... Jest dobry!
    Samo liczy, to chyba magia
    Skrypt się nie myli, to inni się mylą
    Będą z tego ładne wykresiki
    Powiedzcie mamie, powiedzcie babci, niech odejmują!

Gorące dyskusje ostatnie 12h

#anonimowemirkowyznania
      Moja siostra jest tępa jak but. Nic mi nie zrobiła, nie jest wredna, po prostu jest tępa i to mnie strasznie wkurwia. Ma 24lvl i:

myśli że kamień z czajnika to trujący proszek który dosypują nam do rur żebyśmy umarli
      Boi się używać telefonów komórkowych bo usłyszała że w nowych telefonach są mikroprocesory, a taki mikroprocesor może wpaść jej do ucha i już go nie wyjmie
      Uwierzyła że pracuję jako świdrowy w fabryce sera i moja praca polega na wierceniu w nim dziur.
      Uwierzyła też jak jej powiedziałem że na mazurach jest największe złoże keczupu na świecie i polska przoduje w światowym wydobyciu.
      Potrafi 3 dni płakać i nic nie jeść bo nie dała złotówki menelowi pod sklepem i przez to pójdzie do piekła.

PS:to wszystko prawda
      Ja wiem że to wszystko wydaje się wam śmieszne i mało prawdopodobne, ale mnie już dawno przestało to śmieszyć. Co gorsza nie jest upośledzona, na nic nie choruje, a według opinii sprzed kilku lat, jej poziom inteligencji mieści się w średniej. Już samo patrzenie na nią mnie wkurwia.

#przegryw #zalesie #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
      Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
      Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
      pokaż całość

odpowiedzi (21)

Mirki, co się odjebało. Byłam z mężem w sklepie meblowym Agata w Gliwicach i przy kasie wywiązała się taka rozmowa między jakimś klientem (K), a moim mężem (M):
      (K) Czemu nie stoisz (w kolejce przyp. red.) do tej kasy?
      (M) Bo tu obowiązuje jedna kolejka, więc jak któraś kasa się zwolni to po prostu tam podejdę.
      (K) Po co tyle słów?!
      (M) Pyta pan, to odpowiadam.
      (K) Naprostować ci nos?! Chodź na zewnątrz!
      My wielkie WTF, facet jest z żoną i dzieckiem okolice 10lvl, i mój mąż zwraca się do tej żony „Czy może pani uspokoić męża, bo nie rozumiem jego zaczepek”. Żona odwraca się tyłem i udaje że nie słyszy, a koleś się rozkręca i zaczyna na poważnie grozić pobiciem. Zawołałam ochroniarza, on z kolei wezwał policję, ale zanim przyjechali to zdążyliśmy jeszcze usłyszeć obelgi i kilka gróźb, a państwo się zwinęli. Mąż z ochroniarzem poszli tylko spisać numery rejestracyjne. Jutro musimy pojechać na komisariat złożyć zeznania. Patola. #zalesie #patologiazewsi #truestory #boldupy #gliwice
      pokaż całość

odpowiedzi (26)

Kubica, Kvyat i Sirotkin confirmed
      #f1 #kubica

odpowiedzi (9)