•  

24502,88 - 8,58 - 7,24 - 7,11 = 24479,95

Chyba pierwszy tegoroczny pracodom biegany oraz weekendowe kółka wokół Zalewu Nowohuckiego. Jako że Maraton za 5 dni, staram się zwolnić, żeby odpocząć, ale nogi i tak trzymają swoje tempo...

Statystyki:

Dystans: 8.58 km
    Czas: ◷00:38:58
    Średnie tempo: 4:32 min/km
    Średnia prędkość: 13,22 km/h
    Kalorie: 0 kcal

Dystans: 7.24 km
    Czas: ◷00:34:44
    Średnie tempo: 4:47 min/km
    Średnia prędkość: 12,50 km/h

Dystans: 7.11 km
    Czas: ◷00:33:03
    Średnie tempo: 4:39 min/km
    Średnia prędkość: 12,90 km/h

#sztafeta #ruszkrakow

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

pokaż spoiler Najlepszy, bo darmowy
    Jest do wszystkiego więc... Jest dobry!
    Samo liczy, to chyba magia
    Skrypt się nie myli, to inni się mylą
    Będą z tego ładne wykresiki
    Powiedzcie mamie, powiedzcie babci, niech odejmują!

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Już wkrótce zostanę adopcyjnym tatą, z tej okazji pytałem na mirko o foteliki samochodowe. Napisałem, że jeżeli ktoś ma coś fajnego używanego, to jestem otwarty na propozycje. W wiadomości prywatnej odezwał się @benzdriver, że jak mogę poczekać trochę, to mi może podesłać coś od siebie z UK, w międzyczasie podesłał foty tegoż fotelika, a że czasu jeszcze trochę mam, to przystałem na propozycję. Dostałem od niego porządny, niezniszczony fotelik z ISOFIX, który ma dobre wyniki w testach ADAC i co najlepsze, Benz nie chciał za niego, ani za przesyłkę żadnej kasy. Jestem mu bardzo wdzięczny, bo jak się domyślacie, wydatków mam teraz sporo. Nie mogliśmy się z żoną przygotować wcześniej, bo w sumie nie wiedzieliśmy, jakie dziecko dostaniemy (wiek do 3 lat i nie wiadomo czy chłopiec, czy dziewczynka).

Dziękuję Pan @benzdriver, zwłaszcza, że to jego nie pierwsza i zapewne nie ostatnia sympatyczna akcja przykład: http://www.wykop.pl/wpis/26646761

Dodam jeszcze, że @benzdriver jest bardzo pomocnym i szanowanym mirkiem w tagach #samochody i #motoryzacja. Niedawno z jego pomocą sam sobie naprawiłem samochód. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oswiadczenie #dzieci #adopcja #pogopadoptuje #wykop
      pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (34)

Myszka mi nie działa, co tu się staneło?
      #heheszki #humorobrazkowy

odpowiedzi (30)

• odpowiedzi (10)