•  

Witamy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Przypominamy o trwających prekwalifikacjach do wyścigu testowego R0 @ Nurburgring GP
    Pamiętajcie także o OBOWIĄZKOWYM zaznaczeniu obecności w arkuszu który otrzymaliście na PW.

Na chwilę obecną podział na serwery wygląda następująco:
    PRO
    LMP miejsca 1-15
    GTE miejsca 1-20
    Łącznie 35 aut

semiPRO
    LMP miejsca 16-27 (POZOSTAŁE MIEJSCA NIE SPEŁNIAJĄ ZASADY 104%)
    GTE miejsca 21-43 (W PRZYPADKU ZWIĘKSZENIA SIĘ LICZBY AUT LMP STAWKA GTE ZOSTANIE ODPOWIEDNIO ZMNIEJSZONA)
    Łącznie 35 aut

AM
    GTE miejsca 44-78
    łącznie 35 aut
    --------------------------------------------------------------------------------
    Zakończenie prekwalifikacji jutro o godzinie 21:00
    --------------------------------------------------------------------------------
    Już od czwartkowego wyścigu R0 @ Nurburgring GP ruszymy z trzema równoległymi transmisjami PRO/semiPRO/AM (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
    #acleague #assettocorsa #simracing

źródło: wykop.pl

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jestem ostatni by negować zbrodnie Niemców w WWII, ale czy naprawdę codziennie musi być wykopywana jakaś rocznica z tym związana? Inka się urodziła/aresztowana/skazana/zamordowana, Niemcy zaczęli mordowanie w Lwowie/Krakowie/Warszawie/Wykopie. I tak z każdym tematem do usrania. Rzygać mi się chce od tej martyrologii.
    #neuropa #4konserwy #oswiadczenie

odpowiedzi (23)

Prestiżowe #rozdajo naklejek z #biedronka , masz horom curke? 500+ nie wystarcza? MOPS znowu odmówił Ci zasiłku? #zadarmo oddam kilka naklejek widocznych na zdjęciu, losowanie jutro o 20, zielonki i brokuły dupa cicho
    Wysyłka zwykłym listem na mój koszt

odpowiedzi (17)

Byłem w escape roomie z trzema dziewczynami ze swojej pracy, przez ponad 50 minut byliśmy uwięzieni w małym pokoju. Pachniały tak pięknie i praktycznie cały czas dotykalem ich dłoni. Czuje się jakbym był na haju... to były najlepsze chwile mojego życia. Jak pójdziemy jeszcze raz to złapię jedną z nich w talii i powiem, że przypadkowo

#stulejacontent #tfwnogf #spierdolenie pokaż całość

odpowiedzi (8)