Wpis z mikrobloga

Przyszłam dzisiaj wcześniej do pracy, żeby coś zjeść. Siedzę w kuchni z loszkami z HR, które rozmawiają o swoich niebieskich. Żalą się, ze niebiescy tylko grają i w ogole się nimi nie zajmują, ze nie maja więcej pasji. Nawet przez chwile było mi ich zal. Po czym sobie uświadomiłam, Heloł, to laski z marketingu i HR, które spotykasz tutaj codziennie i rozmawiają non stop o paznokciach, makijażu i imprezach. Kto inny, poza jakimś prostym graczem by je chciał. Zenadlam ze swojej reakcji xD #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 76
@jak_to_tak: Ale Ty alternatywna XD Ja tez z koleżankami gadam o pierdołach typu uczelnia, seriale, paznokcie.. To nie znaczy, ze nie mam zainteresowań, po prostu to są takie neutralne tematy, nie będę kogoś zanudzać swoimi pasjami skoro są ich to nie jara.
Z drugiej strony jakoś nigdy nie zauważyłam, żeby moi kumple mieli jakieś wybitnie ambitne tematy :p
Poza tym ns przerwie w pracy człowiek chce sie odmóżdżyć.
@jak_to_tak taka prawda, fajny facet nie będzie siedział z kimś kto mu suszy dupę albo jest jakimś korposmieciem. Znajdzie sobie kogoś lepszego. Tylko przesrywy pracujące po magazynach a po pracy gierki decydują się na dobrowolne #!$%@? życia takimi pannami.

Ale lepiej nie pisz takich rzeczy bo wypok wyda wyrok, a jesteś różowym to im mózgi się przegrzeją, jak to różowy i mizoginia...
prostym graczem


@jak_to_tak: Mnie to bawi jak różowe podkreślają, że faceci nie potrafią zauważyć, że zmieniły fryzurę, a one same nie potrafią nic o swoim niebieskim powiedzieć i zawsze wszystko sprowadzają do grania, bo to typowe. Jestem programistą i większość życia spędzam klepiąc kod, ucząc się/czytając jakieś dokumentacje lub dłubiąc przy elektronice, w wolnym czasie zwykle gram na gitarze lub basie i generalnie interesuję się muzyką- czytam dużo muzycznych biografii i