Wpis z mikrobloga

rafatus pracuje. na koncie ma bana az do 26 listopada ale zapowiada powrot szybciej na drugim koncie. info od niego: dziekuje moi kochani za pamięć czekam na ogarnięcei moich spraw i wroce do was na pewno zanim skończy sie ban na moim glównym koncie (26 listopada) do tego czasu będe strimować na Rafatus Entertaiment troche sie pozmieniało ale ja to lubie patologie gdzie nie pójde bibe zrobie hehe ale mam mieszkanie tylko nie mam internetu ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale ogarniemy DUŻE ELOOO POZDRO!!! u nie na strimach nie bylo aktorstwa co najwyżej popisywanie się czasami, a Marlena serio ma czaasami #!$%@? mózgowe uwierz mi poza strimami mam z nia czasami jeszcze gorsze akcje jak wpada w furie. to fakt z Marleną czasami była przesada ale za darmo i normalnie bym jej niegdy nie wyzywał
#danielmagical #rafatus #rafonix #mahonek #polskiyoutube
ALFONZO - rafatus pracuje. na koncie ma bana az do 26 listopada ale zapowiada powrot ...

źródło: comment_X3akGotG4F67OKcl3Kn2WJkTW0XXQHO0.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@ALFONZO: Jak był u niego gość specjalny "SOWA" na jego streamie wszystko było udawane SOWA to moj znajomy z mojego miasta i waszystko mi opowiedział że cale to przedstawienie było ustawione gdy pisałem do Rafatusa z pretesjami to potem sie sapał karzeł do Sowy ... #!$%@? go
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.