•  

  Poważniejszy materiał od Dunkeya. Jak zwykle w punkt
  #gry

  źródło: youtube.com

  •  

   @ejadaz689: jak zwykle pierdoli od rzeczy jak to maja w zwyczaju fanboje nintendo i po czesci sony

  •  

   @ejadaz689: Nie do końca. O ile ma rację przy czytelnym stylu oraz masie efektów, które uniemożliwiają czytelną prezentację gier, to przykład LoLa oraz Doty był po prostu nieszczery - pokazał kilkuletni materiał z Doty przy nowszym z LoLa i kompletnie zignorował fakt, że przy tego typu grach mija nieco czasu, by rozpoznawać dane umiejętności. Co nie jest takie trudne odkąd praktycznie wszystkie mają swój własny efekt dźwiękowo-wizualny.

   Podobna sprawa z przytoczonym Batmanem - zignorował fakt, że szukane trofea bardzo dobrze odcinają się kolorystycznie od reszty tła, można zdobyć mapę, no i...sam Batman zajmuje większą część kadru podczas konwersacji radiowych - to było również zignorowane.

   Kolesia kojarzę głównie z LoLowych filmików do czasu jego śmiesznego rejdżquita, czasem mówi z sensem, ale przydałoby się, gdyby zastanowił się nad treścią oraz merytoryczną wartością swoich argumentów więcej niż pięć minut. Ale hej, większość będzie i tak zadowolona, prawda?

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Ja po prostu rzygam atencjuszkami. Tymi co by chciały tylko leżeć i pachnieć. Pewnie jestem skrzywiony przez sport, ale milion razy wolę dziewczynę z basenu niż coś takiego.
  Ja pierdolę, mirko miało kiedyś jakąś godność, a teraz by cię zminusowali za napisanie prawdy.

  Jak jecie śniadanie, to nie wyobrażajcie sobie, jak podciera dupę tym czymś.

  #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #wtf pokaż całość

  odpowiedzi (243)

 • avatar

  Ale sie wkurwilem. Przychodze do pracy, a tam wiadomość od ziomka z pracy: "napisz mi dni jakie chcesz wolne i DLACZEGO, tylko jak to wspomniał kiero, dni w które musisz coś załatwić i nie możesz tego przełożyć, a nie że dziewczyna przyjeżdża, to nie jest taki ważny powód!".
  CoXD
  Czy ja dobrze rozumiem, że dzban mi mówi żebym się tłumaczył czemu chce dzien wolny? Jak podpisywałem umowę, to był podkreslony elastyczny grafik. Dzisiaj dzwonie do szefa i mówię mu jaką dostałem wiadomość. Kurwa nie będę się nikomu tłumaczył co robię. Chcę wolne to będę miał. No chyba, że koledze coś wypadnie innego to spoko. Ale bez jaj, że muszę się tłumaczyć XD. I tak grafik tylko we dwójkę robimy. Kto chce znać, co będzie, to plusowac.

  #pracbaza #praca
  pokaż całość

  odpowiedzi (52)

 • avatar

  Lotnisko Warsaw - Chopin. Kanapka z szynką. 27,90PLN/~60,90NOK XD #podrozujzwykopem

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (68)