•  

  Poważniejszy materiał od Dunkeya. Jak zwykle w punkt
  #gry

  źródło: youtube.com

  •  

   @ejadaz689: jak zwykle pierdoli od rzeczy jak to maja w zwyczaju fanboje nintendo i po czesci sony

  •  

   @ejadaz689: Nie do końca. O ile ma rację przy czytelnym stylu oraz masie efektów, które uniemożliwiają czytelną prezentację gier, to przykład LoLa oraz Doty był po prostu nieszczery - pokazał kilkuletni materiał z Doty przy nowszym z LoLa i kompletnie zignorował fakt, że przy tego typu grach mija nieco czasu, by rozpoznawać dane umiejętności. Co nie jest takie trudne odkąd praktycznie wszystkie mają swój własny efekt dźwiękowo-wizualny.

   Podobna sprawa z przytoczonym Batmanem - zignorował fakt, że szukane trofea bardzo dobrze odcinają się kolorystycznie od reszty tła, można zdobyć mapę, no i...sam Batman zajmuje większą część kadru podczas konwersacji radiowych - to było również zignorowane.

   Kolesia kojarzę głównie z LoLowych filmików do czasu jego śmiesznego rejdżquita, czasem mówi z sensem, ale przydałoby się, gdyby zastanowił się nad treścią oraz merytoryczną wartością swoich argumentów więcej niż pięć minut. Ale hej, większość będzie i tak zadowolona, prawda?

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (1)

 • avatar

  #psy #zwierzeta
  Cytując "Informacja nie oficjalna - z doniesień na bieżąco
  Jest mi niezmiernie przykro, iż na skutek szarpaniny psa z dzieckiem; ojciec dziecka próbując być może w szoku ratować córkę/syna uderzył z całej siły psa w głowę butelką od piwa.
  Sprawa jest wyjaśniana i wszelkie informacje zostaną podane po zakończeniu dochodzenia."

  Więc tak, pies zaatakował czyjeś dziecko, pani z posta napisała również, ze pies nie atakuje bez powodu i to jest wina ludzi, i tak rozumiem szkoda psa i w ogóle, ale to co się odprawia w komentarzach to tragedia xD Pełno miłośniczek psów zaczyna robić jakąś aukcje w stylu "dam 100 złoty za wskazanie tego skurwysyna" kolejna, że da 200 za jego adres XD i praktycznie większość z nich płacze, ze jak to tak mozna uderzyć psa butelką przecież każdy wie jak ratowac swoje dziecko kiedy gryzie go pies, to normalne XD i jeszcze tekst ktoś zarzucił w stylu >Pies nigdy cie nie zawiedzie, dlatego pies jest lepszy niż człowiek XD Gorzej niż koniary serio xD
  pokaż całość

  odpowiedzi (50)

 • avatar

  Witam serdecznie naszych bohaterów bez peleryny :D Piszę w sprawie Marty ze wczorajszej zbiórki (https://www.wykop.pl/wpis/37285833/krotka-smutna-historia-bedzie-pare-miesiecy-temu-n/). Mamy to! A przynajmniej mamy kwotę, która pozwoli na kupienie pierwszej dawki plus jeszcze “trochę”, a później coś tam się na pewno wymyśli, nie? Jesteście wielcy, serio, każdy z Was, kto włożył w tę akcję serce - czy to przelewem, czy wykopem, czy plusem na mirko :D

  Marta i jej najbliżsi są oczywiście w głębokim szoku. Ja tylko w niewiele mniejszym (w końcu trochę tu z Wami jestem i wiem co potraficie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) ), ale żeby brać w tym udział aż tak bezpośrednio? Wow, nigdy nie przypuszczałem, że będę miał taką okazję.

  Zdaję sobie sprawę, że niewiele na ten moment Wam powiedziałem, ALE! W ciągu najbliższych dni mam w planie odwiedzić Martę, gdzie na pewno sobie trochę pogadamy i powiem Wam jak było. Na ten moment, jako że popularność akcji przerosła najśmielsze oczekiwania, chcę jednak pozostać oszczędny w słowach i mam nadzieję, że się na mnie za to nie obrazicie :)
  In touch!

  #badoo #pomagajzwykopem #czujedobrzeczlowiek #wykopefekt
  pokaż całość

  odpowiedzi (138)