•  

  Poważniejszy materiał od Dunkeya. Jak zwykle w punkt
  #gry

  źródło: youtube.com

  •  

   @ejadaz689: jak zwykle pierdoli od rzeczy jak to maja w zwyczaju fanboje nintendo i po czesci sony

  •  

   @ejadaz689: Nie do końca. O ile ma rację przy czytelnym stylu oraz masie efektów, które uniemożliwiają czytelną prezentację gier, to przykład LoLa oraz Doty był po prostu nieszczery - pokazał kilkuletni materiał z Doty przy nowszym z LoLa i kompletnie zignorował fakt, że przy tego typu grach mija nieco czasu, by rozpoznawać dane umiejętności. Co nie jest takie trudne odkąd praktycznie wszystkie mają swój własny efekt dźwiękowo-wizualny.

   Podobna sprawa z przytoczonym Batmanem - zignorował fakt, że szukane trofea bardzo dobrze odcinają się kolorystycznie od reszty tła, można zdobyć mapę, no i...sam Batman zajmuje większą część kadru podczas konwersacji radiowych - to było również zignorowane.

   Kolesia kojarzę głównie z LoLowych filmików do czasu jego śmiesznego rejdżquita, czasem mówi z sensem, ale przydałoby się, gdyby zastanowił się nad treścią oraz merytoryczną wartością swoich argumentów więcej niż pięć minut. Ale hej, większość będzie i tak zadowolona, prawda?

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  - Młody powiem krótko: wymiar pracy 8 godzin, umowa o dzieło, 12 złotych z metra. W ciągu godziny zrobisz metr, półtora. Matematykę zostawiam tobie.
  - Nie no, tego już za wiele! To mi po 6 latach harówy 10 złotych z łaską daje a obcemu bez praktyki na dzień dobry więcej!
  - Taki święty jesteś? To chuchnij.
  - Przepraszam.

  #heheszki #kapitanbomba

  odpowiedzi (47)

 • avatar

  Witam wszystkich gojów!

  Z racji dobrego humoru oraz ogólnie sprzyjąjącej koniunktury w kręgach żydowskiej finansjery robię dzisiaj małe #rozdajo - trzy sztuki plakatu A2 z reprodukcją łaskami słynącego obrazu "Pomarańczarka" z wizerunkiem wielkiego patrioty, filozofa i filantoropa - Łukasza "Testovirona" Stanisławowskiego. Warunkiem udziału w zabawie jest zaplusowanie tego wpisu oraz dodanie zabawnego komentarza. Starajcie się goje! Trzy osoby przy których komentarzu zarechotam najgłosniej otrzymają upragnioną nagrodę. Aj waj!

  #rozdajo, #testoviron, #pomaranczarka, #zydowskiegeshefty
  pokaż całość

  odpowiedzi (196)

 • avatar

  Kurwa kolejni XD

  Rodzina nie otrzymuje żadnych zasiłków lub dopłat, nie korzysta również z programu 500+, gdyż w natłoku codziennych spraw nie było czasu na załatwienie formalności.
  Tacy biedni że w dupie mają hajs z 500+ XD MASZ PRZYJŚĆ I IM POMÓC
  #szlachetnapaczka

  odpowiedzi (45)