•  

  Poważniejszy materiał od Dunkeya. Jak zwykle w punkt
  #gry

  źródło: youtube.com

  •  

   @ejadaz689: jak zwykle pierdoli od rzeczy jak to maja w zwyczaju fanboje nintendo i po czesci sony

  •  

   @ejadaz689: Nie do końca. O ile ma rację przy czytelnym stylu oraz masie efektów, które uniemożliwiają czytelną prezentację gier, to przykład LoLa oraz Doty był po prostu nieszczery - pokazał kilkuletni materiał z Doty przy nowszym z LoLa i kompletnie zignorował fakt, że przy tego typu grach mija nieco czasu, by rozpoznawać dane umiejętności. Co nie jest takie trudne odkąd praktycznie wszystkie mają swój własny efekt dźwiękowo-wizualny.

   Podobna sprawa z przytoczonym Batmanem - zignorował fakt, że szukane trofea bardzo dobrze odcinają się kolorystycznie od reszty tła, można zdobyć mapę, no i...sam Batman zajmuje większą część kadru podczas konwersacji radiowych - to było również zignorowane.

   Kolesia kojarzę głównie z LoLowych filmików do czasu jego śmiesznego rejdżquita, czasem mówi z sensem, ale przydałoby się, gdyby zastanowił się nad treścią oraz merytoryczną wartością swoich argumentów więcej niż pięć minut. Ale hej, większość będzie i tak zadowolona, prawda?

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (7)

 • avatar

  Zawsze gdy mam nocną zmiane w pracy i wejdę na mirko, to cały czas widzę te same osoby i avatary i tak się zastanawiam, czy tym osobom też czasem się nudzi w pracy i coś tam wrzucają, czy moze są tak zjebane że nie mają żadnych obowiązków ani nic takiego i tylko przesiadują po nocach ze swoimi wirtualnymi znajomymi z wykopu plusujac wzajemnie swoje żałosne przeważnie wpisy ¯_(ツ)_/¯

  odpowiedzi (25)

 • avatar

  Jako ze hooij wie czemu moderacja skasowała mi wpis o braku #rozdajo i moje odwołanie zostało rozpatrzone jako nieprawidłowe to robię kolejno rozdajo.
  Z tym ze to jest skierowane do osób pełnoletnich z państw gdzie jest to legalne (nie dla Polski to).
  Do wygrania paczka papierosów z #marihuana CBD.
  #narkotykizawszespoko #wykopjointclub
  Plusujie póki możecie.
  pokaż całość

  odpowiedzi (20)