Wpis z mikrobloga

Proszę Państwa, Kamil Stoch został właśnie pokonany i obecnie hitem roku 2017 jest deklarująca wierność Kubie Karyna tańcząca z Mokebe na imprezie singli. 8853 wykopy and counting.
https://www.wykop.pl/hity/roku/2017/
Czy to dobrze, czy to źle - nie mnie oceniać, ale to pewnie coś mówi o naszej społeczności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sądzicie, że coś do końca roku będzie popularniejsze? Kto musiałby umrzeć, bo jak widać ś. p. Wodecki to za mało?
#heheszki #logikarozowychpaskow #wykop #internet
źródło: comment_e1q4nQqBZ5sRQSNhnj2EWkbDABhSsoFL.jpg
  • 16
Ot dobrze obrazuje to poziom wykopków obecnie


@ElCidX: ale obecnie, czyli że co? Bo ja dziesiątki razy czytałem, że jak szkoła się zacznie to poziom wykopu drastycznie wzrośnie xD A jak chodzi Ci o to, że ogólnie wykop ma teraz słabszy okres, to pomimo paru lat tutaj jakoś nie mogę sobie przypomnieć kiedy było lepiej.
Kamil Stoch został właśnie pokonany i obecnie hitem roku 2017 jest deklarująca wierność Kubie Karyna tańcząca z Mokebe na imprezie singli. 8853 wykopy and counting.


@FrasierCrane: o jak strasznie! Nie wszyscy interesują się sportem, a wszyscy lubię heheszki! Skandal, wykop spadł na dno! (koniec ironii)

Jesteś tak długo na wykopie więc pewnie pamiętasz, że od początku istnienia wykopu ciągle powtarza się jak to poziom wykopu spada. Kurde, jak nie pasuje to
@FrasierCrane: o jak strasznie! Nie wszyscy interesują się sportem, a wszyscy lubię heheszki! Skandal, wykop spadł na dno! (koniec ironii)


@Siotson: Zluzuj majty. Po prostu rozbawiło mnie, że akurat to jest najpopularniejsze w tym roku i nie sądzę, że to, że jakiś sportowiec w jakimś sporcie coś osiągnął bardziej zasługuje na bycie na pierwszym miejscu.
To już o niczym nie można napisać, bo od razu jakieś teorie i szukanie podtekstów