Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Haha beka z ludzi takich swiezakow na silce co sie po treningu nie myjo, boicie sie ze ktos was w dupe wyrucha pod prysznicem, czy jak?

  #mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #higiena

  odpowiedzi (75)

 • avatar

  #patologiazewsi #logikaniebieskichpaskow #kierowcy
  Mentalny Seba z mojej miejscowości obwinia mnie o to, że go nie ostrzegłem przed patrolem policji. Zapierdalał po wsi ponad 100km/h i stracił prawko. Nawet mi go nie żal

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (142)

 • avatar

  Była to sobota. Równo osiem lat temu jako osiemnastoletni Krachu, nie wiadomo czym kierowany, założyłem tutaj konto. Przez te lata spotkało mnie na tym portalu wiele dobrego, bordo, wykopoczta, wygrane w rozdajo, publikacje pierwszych znalezisk, wykopiwa, poznanie wielu użytkowników w rzeczywistości.
  Z okazji tak pięknego jubileuszu postanowiłem się odwdzięczyć i osłodzić wam trochę życie. Organizuję wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju #rozdajo. Przedmiotem losowania są szkloki - śląskie cuksy o niespotykanym smaku. Co ważne, mam dwie paczki tych rarytasów, więc wygrywają dwie osoby. Przesyłka na mój koszt. Losowanie mirkorandomem o 21:45, czyli o godzinie, kiedy osiem lat temu założyłem tu konto. Życzę powodzenia w losowaniu tych super cuksów. Z fartem Mirki.
  Zielonki - nie tym razem.
  pokaż całość

  odpowiedzi (56)