Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Jestem zdruzgotany... Nie wiem co robić. Moja dziewczyna poprosiła mnie, żebym zrobił coś z jej laptopem, bo wolno pracuje, zawiesza się itd. Wszedłem w przeglądarkę i kliknąłem najczęściej pierwszą stronę z polecanych, żeby zobaczyć jak się ładuje - wizaz.pl. Zauważyłem, że jest tam zalogowana, wszedłem na jej profil i w ostatnich tematach zobaczyłem to:

  http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=553184

  Spojrzałem na jej odpowiedź:

  1. ...całowałaś się? ok. 15
  2. ...odważniej dotykałaś? 7
  3. ...uprawiałaś petting?6
  4. ...uprawiałaś seks oralny?4
  5. ...uprawiałaś normalny seks?5

  Jak się jej o to zapytałem na początku naszej znajomości to odpowiedziała mi, że w młodości miała jednego i tego żałuje. Nie wiem co robić... Te liczby wciskają mi się do mózgu. Nie chodzi mi o samo kłamstwo, ale o to, że gdyby od razu powiedziała mi prawdę to znalazłbym sobie kogoś innego... 6 lat, 6 jebanych lat życia w kłamstwie, 6 lat w ciągu, których mogłem znaleźć kogoś kto do mnie pasuje. Wszystko jak psu w dupę.... 27 lat na karku, myślałem, że wiem co to jest dorosłość, a teraz czuję się jakbym dostał obuchem w głowę. Pierdole was kurwiszony, nie za puszczanie się tylko za to jebane kłamstwa. Chcecie się jebać - proszę bardzo, ale jak ktoś kto ma wobec was poważne plany i się o to pyta to chociaż powiedzcie prawdę.

  #zwiazki #seks #przegryw #gorzkiezale #feels #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (50)

 • avatar

  Pora przekazać komuś z Was to, co widać na fotkach, czyli zestaw do nauki elektroniki z miernikiem + ściągi z elektroniki. Jakby ktoś nie wiedział dlaczego polecamy ten zestaw to (✌ ゚ ∀ ゚)☞ Oto 5 idealnych na prezent zestawów do nauki elektroniki

  Miło mi poinformować, że zestaw trafia do @NERP - gratulacje, czekam na kontakt na PW. Nasze elfy szybko wyślą paczkę!
  Wszystkim życzymy Wesołych Świąt i polecamy zestawy #forbot na prezenty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #elektronika wyniki #rozdajo z wczoraj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  pokaż całość

  odpowiedzi (5)

 • odpowiedzi (13)