•  

Jeden z komentarzy na głównej w gorących:

Nie muszą się znać, jak widać w kupie stanowią siłę (gwałty na sylwestra) są ich miliony, wystarczy jedna iskra i to całe towarzystwo obróci sie przeciwko komu? Tak białym Europejczykom, bo on sa bogaci a imigranci biedni i żądni pieniędzy i kobiet, dalej nie rozumiesz? Dodatkowo myślisz że to przypadek że od tak bez paszportów i wiz makrela wzięła kilka milionów ludzi... Jak Polska nie była w EU to jak myślisz, dało się wjechać do EU Polakowi bez paszportu ( ͡° ͜ʖ ͡°). To jest spisek ogólno światowych elit . W Europie dojdzie do krwawej wojny domowej, wszystko na to wskazuje. Jeszcze 10 lat temu nikomu o zdrowych zmysłach nie przyszło by do głowy że Europę zaleje horda nachodzców i zaczną rozpieprzać kraje EU od środka. Dlatego bardzo prawdopodobne jest że na naszych oczach iści się z góry ustalony plan. Plan NWO ''

Kiedy folia przyczepi się do głowy na stałe....
    #foliarz #teoriespiskowe #bekazprawakow

•  

@kannah34: Nie licząc samego stwierdzenia że to plan NWO i spisek ogólno światowy (raczej kilku osób) - to reszta to przecież zwykła prawda, ciężko tego nie wiedzieć skoro to zwykły opis rzeczywistości (cały ich transport, zabieranie z plaż, wpuszczanie bez kontroli, kontrolę mediów itd - to są rzeczy ogólnoznane wszystkim). A katalonia to idealny przykłąd że anwet baaardzo bliska kultura, język itd nie dają gwarancji integracji, a pewna banda u władzy liczy na integrację "kotów z myszami" z czego to my jesteśmy myszami...

+: M............a, jakuberas +5 innych
    •  

@Loloman: Czyli raczej zgadzasz się, że żadne NWO dążące do wojny w Europie nie ma miejsca w tej materii, raczej pobożne życzenia makreli i reszty lewaków proimigranckich, mających albo wyrzuty sumienia po II wojnie św. albo liczących na świeże mięsko do pracy na emerytury szwabów, ew. i to i to...

•  

@kannah34: Nie dam głowy. Na pewno COŚ jest robione. To nie są głupi ludzie. Albo pod przymusem, albo sami chcą stowrzyć JAKIŚ nowy porządek, bo przez ich decyzję świat się zmieni i to znacząco. Jednak jaki mają ostateczny cel? Nie wiem, ale trochę mnie przeraża to, bo to nie ma prawa być coś dobrego dla nas, my tylko stracimy. Pytanie tylko co i w jakich ilościach i kto tego nie przeżyje, zabity przez imigrancką hołotę.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (16)

Nawet nie wiecie jak mnie kusi by plackiem się położyć na trasie procesji bożego ciała w obronie przed paradami mężczyzn w sukienkach noszących obrazy żydów i obnoszących się ze swoimi poglądami publicznie, a nie w prywatnym zaciszu. Jedyne co mnie powstrzymuje to psychotropy.
    #bekazkatoli #neuropa #zalesie

odpowiedzi (54)

Kurde Mirki już 6 test ciążowy (nadal nic) i 3 miesiące bez okresu a nadal czekamy (gineko mówił żeby czekać ale nic nie widzi)(ง✿﹏✿)ง (teraz wstrzemięźliwość już, żeby nie zmieniać pH w srodku)

Co ciekawe lekarz mówi też ze u mniemoże to być dziedziczne, bo u mnie jak ojciec pojechał do wojska od maja do października plemniki taty poczęły dopiero we wrześniu ( 4 miesiące od stosunku) więc prawdopodobnie moje też czekają (ojciec nie miał przepustki, po prostu czekały w drogach rodnych - lekarz niby potwierdził to że mogą mieć formy przetrwalnikowe)

Ginekolog super gość, przyjaciel rodziny jak ktoś będzie chciał dam namiary, opiekował się mamą a teraz różowa okolice lodzkiego

Myślicie że dadzą jeszcze radę?

#seks #zwiazki #pytanie
    pokaż całość

odpowiedzi (71)