Wpis z mikrobloga

Urząd pracy przydzielil mi ofertę pracy której nie mogę odmówić bo wywala mnie z listy bezrobotnych. Praca oddalona o 30 km od mojego miejsca zamieszkania przy produkcji plandek od 5 rano za najniższa krajowa... Ktoś ma pomysł jak zniechęcić pracodawcę do zatrudnienia mnie?

#pytaniedoeksperta #pracbaza
  • 8
  • Odpowiedz
@Bulgulator: Przerabiałem to starając się o dotacje na firme (programista 15k here - no moze 7,5k xD). Przydzielili mi staż jako "webmajster" - autentycznie tak babka w UP powiedziała :D

Masz dwie opcje:
- ja postawiłem na szczerość, bo ludzie w it jednak cos tam myślą wiec powiedziałem że chce zalozyc wlasna firme i wtedy moge z Panem wspolpracowac lub daje mi pan 7k. No i ze niech Pan napisze ze
  • Odpowiedz
@Bulgulator: Ludzie to idioci, mówisz, że chcesz robić w zawodzie i #!$%@? ich to boli wtedy. Ja już 6 raz byłem, mówię, że chcę robić w zawodzie, a skoro nie ma roboty w tym to nie proponują mi nic oprócz kolejnych spotkań XD
  • Odpowiedz
@Bulgulator: Bo to #!$%@? #!$%@? które nie pracują, ja musiałem po znajomościach do dyrektora u nas Urzędu Pracy sobie załatwić staż XDDD To jest #!$%@? paranoja jakaś, ludzie chcą pracować, a oni jeszcze utrudniają.
  • Odpowiedz
@Bulgulator: na kursy puszczają tylko bezrobotnych z 1 grupy tj. pierdoły życiowe bez skończonego liceum/technikum i osoby nie potrafiące znaleźć sobie pracy. Ty zapewne jesteś w grupie 2, tych ogarniętych z średnim wykształceniem minimum. Takie realia.
  • Odpowiedz