•  

AKTUALIZACJA - CHYBA OSTATECZNA :D

PRO:

pokaż spoiler 1 cq.dzban
    2 ItsNotMe
    3 kubami
    4 Rossi | XD
    5 TheSznikers | C&G
    6 Pimpeek
    7 Wuza
    8 MaciejPL92
    9 Golomp
    10 Lotnik
    11 molibdenowypszemek
    12 iAdamM
    13 snsv | C&G
    14 LKRISS
    15 manix93
    16 MrKubool
    17 czax
    18 Patyk
    19 shalky
    20 krazimierz
    21 dj_sasek
    22 niezrozumiany
    23 Luka
    24 samFTW
    25 cq.mysk
    26 iso9001
    27 Cab007
    28 mati-ck
    29 RealAKP
    30 Robertus
    31 rutys666
    32 cq.esk
    33 eXelium
    34 retsam
    35 tenbatonik

SEMI

pokaż spoiler 1 Yelen
    2 heblo
    3 Spayk
    4 Erus
    5 Wydra
    6 Plupi
    7 Baster
    8 Zabaracer
    9 Roskoe
    10 mrfloyd
    11 YANIcom
    12 Miszelek
    13 slowikFTW
    14 Michi
    15 SPEEDMAN
    16 Valencianista
    17 Norb
    18 damian_cd
    19 DrFugazi
    20 skethoo
    21 Mateush92
    22 Skyseerr
    23 lose_left
    24 Takieklocki
    25 dvo
    26 Johny3
    27 fifa2195
    28 malik montana
    29 Simcoe
    30 oxygen
    31 RybaPonadKilo
    32 Cryptone
    33 Matpilch
    34 Worms94pl
    35 swrsc

AM:

pokaż spoiler 1 Kozer
    2 Sim-R
    3 w0jt1
    4 Sumek
    5 Ciochu
    6 michu151
    7 n3go
    8 Tomas00
    9 Kilroy9
    10 b3liar
    11 TechnoTampon
    12 DRN
    13 Tarec
    14 kycu
    15 mateusz-mazurek
    16 spunky
    17 Szosti
    18 Maciejoo
    19 Cpt Randall
    20 IDKrzych
    21 Mornnik
    22 r3pr3z3nt
    23 Kinky_savage
    24 M1
    25 ziomalnb
    26 Dafir
    27 Zeeet
    28 Mateusz Jasnowski
    29 michu_99
    30 William_Lawson
    31 DaannyOG
    32 Bryckiet
    33 hubciosz13
    34 Loco
    35 Lucjan Prochnica

#acleague

Gorące dyskusje ostatnie 12h

#anonimowemirkowyznania
    Czy jeśli trzydziestoletni mąż gra codzień w gry komputerowe to dobry znak? Nawet kupuje sobie co miesiąc bon paysafecard, żeby mieć wydatki pod kontrolą. Jeżeli przeliczę sobie, że mój mąż co miesiąc kupuje kartę paysafecard za sto złotych, to rocznie wydaje na to 1200 złotych. A to już pieniądze.
    Oczywiście mógłby mieć inne hobby takie jak picie piwa z kolegami czy gra w ruletkę. Niemniej jednak zastanawiam się nad tym, czy to pasuje do trzydziestolatka? Co o tym myślicie?

#zwiazki #kiciochpyta #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
    pokaż całość

odpowiedzi (76)

#anonimowemirkowyznania
    TLDT

pokaż spoiler Różowy oczekuje, że oddam jej w prezencie swój samochód, ja wolałbym go sprzedać.

Od paru lat mieszka ze swoim #rozowypasek . Ja zarabiam ok 5.5k ona 3k. Pokrywam 80% naszych wydatków (rachunki, jedzenie itp.). Oboje mamy auta, moje warte ok 20k, jej jakieś 6-7k. Gdy wprowadziła się do mnie, okazało się że musi wymienić rozrząd w aucie. Mój tato (kiedyś mechanik) zaoferował się że dokona naprawy tylko niech kupi potrzebne części. Gdy ojciec przyjrzał się autku bliżej wypłynęło znacznie więcej usterek. Układ hamulcowy, zawieszenie i parę innych rzeczy wymagało uwagi. W jego opinii wszystko rzutowało na bezpieczną jazdę. Auto było prostu używane na zasadzie "puki jeździ puty nie trzeba nic robić". Różowy kupił rozrząd, a ja resztę potrzebnych części ze swojej kieszeni na jakieś 1,5k. Robocizna była gratis ale pochłonęła mojemu tacie kilka popołudni.
    Różowy krótko po tym pożyczył auto swojej młodszej siostrze (24 letni nierób mieszkający z mamą). To było około rok temu. W tym czasie moja różowa regularnie korzysta z mojego auta i nie dokładna się w żaden sposób do kosztów czy to benzyny. Potrafi np. jechać do swoich rodziców w odwiedziny (100km w jedną stronę) i nic nie tankować. Szczerze mówiąc zauważyłem że auto stara się brać tylko wtedy gdy widzi, że jest paliwo. Koszty poszły mi w górę miesięcznie od tego momentu o kilka stówek bo samochodzik jest stosunkowo mocny i do oszczędnych nie należy.
    Kilka miesięcy temu przy wizycie u niej w domu rodzinnym jej mama spytała mnie o to czy jestem zadowolony ze swojego auta i czy planuje je sprzedać (rozmowa przy stole była o bracie różowego który sprzedawał swojej auto). Odpowiedziałem że w samochód sporo zainwestowałem (co jest prawdą) i sprzedając nie wyciągnę swoich pieniędzy, więc bym chyba wołał go raczej zostawić różowemu niż sprzedać. Ja o całej rozmowie szybko zapomniałem.
    Ostatnio zwrócił się do mnie znajomy czy nie chce kupić jego auta bo chce zmienić na coś innego. Jego bryka zawsze mi się podobało i napaliłem się na nią. Jest to jednak droższy wóz i by go odkupić muszę sprzedać swój o czym luźno wspomniałem mojej kobiecie.
    Zrobiła mi ona Imbę, że przecież obiecałem, że jej swoje oddam auto, a nie będę go sprzedawał. Ja odpowiedziałem ,że to nie problem bo przecież ma w swoje auto i może je w końcu odebrać od młodszej siostry. W sprawę bardzo szybka wkręciła się jej matka i mnóstwem wkurwiających mnie tekstów. Miedzy innymi zasugerowała, że jeśli jestem prawdziwym facetem to powinienem dotrzymywać danego słowa. Dla mnie to był zbyt wiele, wku*$# się i kazałem kobiecie odpierdolić się od moich pieniędzy.
    W chwili obecnej różowy nie odzywa się do mnie i jest śmiertelnie obrażony za moją postawę i to jak potraktowałem jej matkę.

Mirki czy to ze mną jest coś nie tak, że uważam, że to zbyt wiele? Praktycznie utrzymuję swoją kobietę i godzę się z tym z uwagi na jej wszystkie zalety. Wiem, że wspominałem o możliwości dania jej tego auta ale to moja własność i mam prawo nią rozporządzać jak chce.

#zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
    pokaż całość

odpowiedzi (50)

Hejka żelkowe świry (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Dacie plusika? Znowu jest darmowa wysyłka, więc jest i #rozdajo XD
    3 kg żelków + wysyłka kurierem za 40 zł
    7 kubków żelków + wysyłka kurierem za 44 zł
    No i żelkomani z newslettera dostali -30%. Promocje nie łączą się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Wśród plusujących mirkorandom wybierze 1 szczęśliwca, który zgarnie 3 kg albo 7 kubków (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
    #gusto #slodycze #zelki
    pokaż całość

odpowiedzi (52)