Wpis z mikrobloga

Mirki, proszę pomóżcie. Ćwiczyłem taekwondo w domu i niskim kopnięciem z półobrotu #!$%@?łem głowicę od termostatu. Ruch był kolisty, dlatego podczas wykopywania głowicy (nieumyślnie), udało mi się w locie odkręcić kaloryfer i teraz mam problem. Zająć się tym będę mógł dopiero w weekend, a do tego czasu, muszę jakoś kaloryfer zakręcić, bo nie idzie wytrzymać w takim upale. Jak widać na załączonym obrazku, wewnątrz zostały plastikowe dyngsy, które trzymały głowicę na miejscu. I teraz przechodząc do meritum - co powinienem zrobić, aby zakręcić grzanie, co odkręcić, a czego nie dotykać, żeby nie wystrzeliła na mnie lawina gorącej wody. Mieszkam w bloku, więc nagonienie hydraulika trochę zajmie, a nie wiem, czy nie trzeba będzie spuszczać wtedy wody z pionu całego ( _)

#hydraulika #pytaniedoeksperta #pomocy hasztagsztukiwalki
NiewiernyMops - Mirki, proszę pomóżcie. Ćwiczyłem taekwondo w domu i niskim kopnięcie...

źródło: comment_45YjquN6BjIxbWLPJCpdYwt6cPIvX47V.jpg

Pobierz
  • 65
hmm... wciśnij tłoczek i zablokuj go czymś w takiej pozycji. (ten wystający element)


@stralbas: a jeśli zrobię tak jak pisał mirek wyżej, że iglicę wcisnę i ten srebrny pierścień z cyferkami obkręce to przejdzie? Czy igła będzie musiała być cały czas "wciśnięta" ?