Gorące dyskusje ostatnie 12h

Drobne rozdajo mojej ulubionej książki ,,Co widać i czego nie widać" Frederica Bastiata . Jest to krótka i genialna książka która idealnie nadaje się do rozpoczęcie przygody z ekonomią :p. Będzie to nowa książka prosto z księgarni, bo dla tępienia socjalizmu warto wydać parę złotych . Zaznaczam ,że prześledzę Olx w twoim mieście ,więc jeżeli jakiś Janusz będzie brał udział w losowaniu tylko po to aby odsprzedać książkę będzie skutkowało to wyróżnieniem jego imienia na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Losowanie kończy się jutro rano :) Zasady są proste, plusik (zielonki też mogą brać udział)

Mam też małą propozycję na rozpowszechnienie #wykopolka . Może krótki opis swoich ulubionych kategorii książek np.
    Posiadam: Ekonomia ,medycyna , kryminał, informatyka, języki (lub bardziej sprecyzowane)
    Szukam: Fantasy, Medycyna

Fajną inicjatywą jest wymiana książek pomiędzy mirkami , dzięki opisowi ,łatwiej będzie nam znaleźć pasującą do swoich zainteresowań osobę :) a to na pewno jest lepsze niż wymiana w ciemno swojej książki na coś co nas zupełnie nie interesuje jak Harry Potter za Sekretne życie krów ( ͡° ͜ʖ ͡°) A szkoda ,że ten tag został mocno zapomniany (╯︵╰,)

Dla dociekliwych , tak jestem z podlasia.( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ksiazki
    #rozdajo
    pokaż całość

odpowiedzi (21)

A potem pyk, barierka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #kubica

odpowiedzi (24)

#tinder

Dobrze to robię?

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (46)