•  

Kukiz się zreflektował, że jest przystawką do skonsumowania.

#polska #polityka #neuropa #4konserwy #jow

źródło: pbs.twimg.com

•  

@adam2a: Bystrzak z niego.

•  

@adam2a: Buhauhaha!

Przypomnijmy, grudzień 2015:

"I na dobranoc- obrońcom »demokracji« dedykuję. "Jak ja was k... nienawidzę. I jak ja wami k... gardzę. Jak ja się za was k... wstydzę".

marsze KOD 'sponsoruje żydowski bankier'

styczeń 2017:

Paweł Kukiz postanowił "wesprzeć" protestujących w Sejmie. W nagraniu udziela im poparcia w kasku milicji obywatelskiej.

A teraz ojej, PiS powtórka komuny, bolszewicy. Bo k... nie wiadomo było, czemu służy wyłączenie Trybunału Konstytucyjnego.

I co na to wykopowe kukiziątka, banda kretynów? Fajnie się śmiało ze "starych dziadków" na marszach KOD? Obciach był dupy ruszyć, bo tak wam pisowskie trolle napisały?

•  

@adam2a: brawo Pablo, gonić socjalistow i komunistow, pis ma co raz wieksze zapędy autorytarne
      @GARN: od dawna o tym pisze ze pis co raz bardziej przypomina PZPR

źródło: devana.pl

•  

@adam2a: może powolny ale za to nasz! POLSKI! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@adam2a: oho! Pawełek odkrył zjawisko gerrymanderingu. Trochę późno jak na zwolennika jowów

•  

@adam2a: Bystrzacha z niego w 2 lata poją co się odpiernicza

@Kolsky: Ja myślałem, że nigdy się tego nie nauczy, zwłaszcza mu próbowali to przy JOW wytłumaczyć, ale Pawałek dalej swoje.

•  

@Andreth: Jedno drugiego nie wyklucza. Bycie przeciwko PiS nie oznacz automatycznego poparcia KOD.. Błąd logiczny, ale co wymagać od różowego...

•  

@adam2a zrobią jakiś drobny ukłon w stronę Kukiza i Pawełek zagłosuje jak trzeba

•  

@dondon: dokladnie, tak jak w sprawie odwolania Radziwila, Macierewicza czy Blaszczaka, a nie,czekaj

•  

@Lord6Infamous: Też mi coś, głosowanie w którym starczały głosy pisu, a i tak część Kukizow zagłosowała przeciw albo sie wstrzymała

•  

@dondon: bo ma u siebie ludzi od lewa do prawa, sam Paweł był za odwolaniem calej trojki

źródło: kukiz.jpeg

•  

@adam2a: to Kukiz jeszcze istnieje? Jakoś przez miesiąc nie było o nim słychać i jakość polityki na tym zyskała. Już Korwin albo Razem mają większe prawo do istnienia bo przynajmniej są konsekwentni w poglądach i wiadomo czego się spodziewać, a ta chorągiewka jak wiatr zawieje, zmienia zdanie po 2 razy na dzień. Zabiera tlen innym ugrupowaniom.

+: iAmTS
    •  

@adam2a: Ale o co chodzi? Przecież JOWy w praktyce działają jeszcze gorzej od tego co pisze. Większość miejsc w parlamencie zgarnia wygrana partia, i to taka nawet z 30% głosów.

•  

Jedno drugiego nie wyklucza.

Co czego nie wyklucza? Jaśniej proszę. Głupota ignorancji? Zadufanie w sobie głupoty?

Bycie przeciwko PiS nie oznacz automatycznego poparcia KOD.

@Puter: Drogi "logiczny" niebieski, nie chodzi o brak "automatycznego poparcia", albo o wulgarne bluzgi i łykanie oraz rozpowszechnianie każdej propagandowej bzdury PiS. Można nie popierać i nie szkodzić. (Jak Razem). Ale gdy trzeba było obrzygać opozycję, Kukiz był zawsze na posterunku. Pan Paweł Kukiz za obecność na marszu w obronie TK uprzejmy był nazwać mnie i moją rodzinę "kurwami". A gdyby mu wpadło do łysej główki, że moze coś jest nie tak w rozmontowywaniu ciała kontrolującego prawodawstwo? A przynajmniej, że warto nie wyzywać i nie zniechęcać ludzi broniących praworządności? PiS był wtedy jeszcze do zatrzymania.

Teraz, słoneczka, mamy przerąbane. Do PRL-owskiego bajzlu i bezprawia (tyle że w narodowo-katolicko-szowinistycznym sosie) na pełnym biegu. I za to podziękujcie panu Pawełkowi. Najpierw unieemożliwił wygraną Komorowskiego w pierwszej rundzie i zrobił Dudę prezydentem, potem wprowadził do Sejmu kryptopisowców i nacjonalistów, następnie stale pluł (wraz z Tyszką i Jakubiakiem) na opozycję. I teraz ojejku, ten PiS jednak naprawdę jest zły! Ale refleksji nad własną rolą zero.

•  

I co na to wykopowe kukiziątka, banda kretynów? Fajnie się śmiało ze "starych dziadków" na marszach KOD? Obciach był dupy ruszyć, bo tak wam pisowskie trolle napisały?

@Andreth: Wiesz, że jak ktoś nie lubi Hitlera, to nie powód, żeby zapisywać się do Armii Czerwonej i modlić się do portretu Stalina, tylko dlatego, że walczył z Hitlerem?

Wszystkie zarzuty wobec Kodu są dalej aktualne, niezależnie od tego, co zrobi PiS.

To, że PiS zrobi coś złego, nie oznacza, że Kijowski przestanie być alimenciarzem i złodziejem.

•  

@Lawrence_z_Arabii: Następny mądry. Kukiz czynnie pomagał PiS-owi niszczyć opozycję, czy ja niewyraźnie piszę? Nikt mu nie kazał "modlić sie" do KOD-u, wystarczyło nie pierdolić głupot podpowiadanych przez pisowskie trolle.

Wszystkie zarzuty wobec Kodu są dalej aktualne, niezależnie od tego, co zrobi PiS.

To, że PiS zrobi coś złego, nie oznacza, że Kijowski przestanie być alimenciarzem i złodziejem.

KOD-u, słonko, praiwie już nie ma, PiS-owi udało się go rozpierdolić (nie bez udziału samego KOD, w tym Kijowskiego, oczywiście). Możesz być przeszczęśliwy, nikt PiS-owi nie przeszkodzi w zagwarantowaniu sobie roli przewodniej partii na długie lata. (A Kijowskiego, pijane dziecko we mgle, dawno nie ma już w KOD).

•  

Wiesz, że jak ktoś nie lubi Hitlera, to nie powód, żeby zapisywać się do Armii Czerwonej i modlić się do portretu Stalina, tylko dlatego, że walczył z Hitlerem?

@Lawrence_z_Arabii: Ale nikt Ci się nie każe zapisywać do KODu. Protesty nie były jedynie "KODowców", ale przychodziła na nie masa zwykłych obywateli. Oczywiście PiSowska szczujnia starała się wszystkich przekonać, że jak pójdziesz na protest to jesteś za UBekami i pedofilami, ale to tak nie działa.

KOD nie rządzi, rządzi PiS. Logika, że nie będziesz protestował przeciwko temu, przeciwko czemu protestuje ktoś kogo nie lubisz, daje PiS wolną rękę do srania na prawo.

•  

@adam2a: konczy wpis, bo musialby sam siebie obrazic jako poplecznika pisu xD

•  

Kukiz czynnie pomagał PiS-owi niszczyć opozycję, czy ja niewyraźnie piszę?

@Andreth: najmocniejsze i najcelniejsze ciosy opozycji zadawała sama opozycja. Jeśli temu zaprzeczy, negując oczywistą głupotę i nieudolność zarówno obecnej PO, jak i Nowoczesnej, to oznacza, że jesteś płatnym trollem.

Żadne głupie żarciki czy przycinki Kukiza nie zaszkodziły opozycji tak jak początkowa deklaracja odebrania 500+ przez opozycję, gotowość do przyjęcia imigrantów przez PO i fałszywe faktury Kijowskiego.

Wyskok Ryszarda Petru z kochanką na Maderę w czasie głównego protestu opozycji też z pewnością nie pomógł.

Nawet jakby ktoś chciał wybrać opozycję zamiast PiSu, to nie ma kogo i skazany jest na byle co, byle to nie był PiS.

KOD-u, słonko, praiwie już nie ma, PiS-owi udało się go rozpierdolić

XDDDDDDD No tak, przeklęty Kaczyński przyszedł i rozegnał towarzystwo XD

KOD "rozpierdolił" się sam, aferami Kijowskiego i brakiem poparcia u ludzi w wieku przed pięćdziesiątym rokiem życia. Serio wybrać idiotę i alimenciarza na przywódcę takiego ruchu, gdy wiadomo było, że PiS będzie grzebać mu w życiorysie, mógł tylko skończony idiota, albo złodziej, który liczył na te faktury.

Możesz być przeszczęśliwy, nikt PiS-owi nie przeszkodzi w zagwarantowaniu sobie roli przewodniej partii na długie lata.

PIS mnie grzeje tak samo jak PO za Tuska. No ale teraz Tuska nie ma, jest tylko obietnica przyjęcia imigrantów przez Schetynę.

@rzep

Ale nikt Ci się nie każe zapisywać do KODu.

Jak to nie? Kolega/koleżanka @Andreth pisał/pisała

Fajnie się śmiało ze "starych dziadków" na marszach KOD? Obciach był dupy ruszyć, bo tak wam pisowskie trolle napisały?

Protesty nie były jedynie "KODowców", ale przychodziła na nie masa zwykłych obywateli.
      Nikt że środowisk, w których obracam się ją i większość młodych ludzi, nie brał udziału w protestach.

A występowanie w jednym szeregu z Razemowcami i innymi tego typu ludźmi mnie nie interesuje, bo oznaczałoby to nabijanie im kapitału politycznego.

Oczywiście PiSowska szczujnia starała się wszystkich przekonać, że jak pójdziesz na protest to jesteś za UBekami i pedofilami, ale to tak nie działa.

To działa tak, że nawet gdyby udało się wyrzucić PiS, to ktoś musiałby przyjść na jego miejsce, a opozycja nie dysponuje ludźmi zdolnymi do rządzenia zgodnie z Polską racją stanu i Polacy to rozumieją.

Logika, że nie będziesz protestował przeciwko temu, przeciwko czemu protestuje ktoś kogo nie lubisz, daje PiS wolną rękę do srania na prawo.

Logika jest taka, że w Polsce ludzie mają wyjebane na prawo, czego nauczyła nas historia i to, że w ciągu ostatnich 200 lat, przez 3/4 tego okresu prawo ustalały nam siły antypolskie.

Ludzie chcą żeby rządzono dobrze dla Polaków, niezależnie od tego, czy jest to zgodne z prawem, czy nie.

Gdy próbuje się nam wcisnąć imigrantów, de facto uprawiając u nas inżynierię społeczną, ludzie stawią temu opór, niezależnie czy to zgodne z prawem, czy nie.

Do Polaków dociera w końcu, że na świecie szykują się ogromne zmiany, na które trzeba zareagować, czy to przygotowując obronę, czy to wyprzedzić zdarzenia, a opozycja się do tego nie nadaje, bo ona chce żeby "było tak jak było" i zdaje się nie rozumieć żadnych zmian.

•  

Nikt że środowisk, w których obracam się ją i większość młodych ludzi, nie brał udziału w protestach.

Większość moich znajomych brała udział. Ale to co mówisz to właśnie sukces propagandy PiSu - zohydzić protesty.

A występowanie w jednym szeregu z Razemowcami i innymi tego typu ludźmi mnie nie interesuje, bo oznaczałoby to nabijanie im kapitału politycznego.

Co to jest w ogóle za logika. Rozumiesz, że nigdy nikt się nie da rady przeciwstawić PiS, jeśli każdy będzie miał takie podejście? Z Razem mi też nie po drodze, ale jeśli protestują w słusznej sprawie, to co mi grozi wziąć udział w tym samym marszu co oni? Nie w ich marszu - we wspólnym, gdzie będą zarówno prawicowcy, którym państwo prawa jest jednak miłe jak i lewicowcy, którzy obawiają się prawicowego totalitaryzmu.

Gdyby każdy miał podchodzić w ten sposób do protestów (nie pójdę bo są tam ludzie, z którymi się w 100% nie zgadzam we wszystkim) to nigdzie na świecie nie udałoby się nic oprotestować.

To działa tak, że nawet gdyby udało się wyrzucić PiS, to ktoś musiałby przyjść na jego miejsce, a opozycja nie dysponuje ludźmi zdolnymi do rządzenia zgodnie z Polską racją stanu i Polacy to rozumieją.

Czyli dajemy PiSowi wprowadzać totalitaryzm i rozpierdalać system prawny bo nie ma idealnego kandydata na ich miejsce?

Logika jest taka, że w Polsce ludzie mają wyjebane na prawo, czego nauczyła nas historia i to, że w ciągu ostatnich 200 lat, przez 3/4 tego okresu prawo ustalały nam siły antypolskie.

"Wyjebaniem na prawo" właśnie charakteryzowało się PRL, gdzie "interes państwa (partii)" był nadrzędny i prawo nie mogło stać mu na drodze. Tylu lat poświęcono na obalenie tego, tyle ludzi oddało za to życie i zdrowie, by teraz wracać do tego systemu? Czy was do reszty powaliło?

@Lawrence_z_Arabii:

•  

Jeśli temu zaprzeczy, negując oczywistą głupotę i nieudolność zarówno obecnej PO, jak i Nowoczesnej, to oznacza, że jesteś płatnym trollem.

Gdzieś ty coś wyczytał u mnie o PO i .N? Trochę dyscypliny umysłowej.

@Lawrence_z_Arabii: No to musicie być z siebie zajebiście dumni, zeście bez cienia oporu pozwolili PiS-owi rozpierdolić państwo. Ja brałam. Doskonale widząc, że nie ze wszystkim mi po drodze z KOD. I doskonale widząc, że źle się tam dzieje. To mimo wszystko była najlepsza szansa wtedy dla Polski. Niestety, zmarnowana. Tak samo brałam udział w protestach Razem i wspólnych. Polityka to sztuka kompromisów.

To działa tak, że nawet gdyby udało się wyrzucić PiS, to ktoś musiałby przyjść na jego miejsce, a opozycja nie dysponuje ludźmi zdolnymi do rządzenia zgodnie z Polską racją stanu

A kto niby dysponuje? Widzisz gdzieś te anioły w ludzkiej skórze? I kto decyduje co to jest ta "polska racja stanu"? Opozycja dysponuje o dwie klasy lepszymi ludźmi niż PiS, i to jest fakt. Jeszcze lepsi ludzie są poza partiami, i trzeba ich uruchomić. Ale nigdy nie będziesz miał polityków bez wad.

Ludzie chcą żeby rządzono dobrze dla Polaków, niezależnie od tego, czy jest to zgodne z prawem, czy nie.

A owszem, to że "ludzie" w Polsce mają nikłe pojęcie o tym, co czyni państwo dobrze działajacym i silnym, to oczywisty fakt. I że nie mają pojęcia, co się robi, żeby "rządzono dobrze". Otóż żeby "rządzono dobrze", rządzących należy - uwaga - kontrolować. Do tego służy cały system check and balances (nigdy nie idealny w Polsce, ale idący ku lepszemu), który PiS rozwalił.

Gdy próbuje się nam wcisnąć imigrantów,

Ech, pelikanek. Łyknęło się bez popitki propagandę PiS. Nikt nam nie próbował "wcisnać imigrantów". Nie wierzysz? Tak dobrze utkwiła propaganda? Jedne, do czego żeśmy się zobowiązali, to 7 tys uchodźców, Których (uwaga, czytaj uważnie, bo tego ci propaganda pisowska nigdy nie powiedziala) mogliśmy sobie sami wybrać. Np określić, ze chcemy tylko kobiety z dziećmi (tak zrobiła Słowacja). A program i tak nie działał, i maksimum by się skończyło na 200-500 sztukach, Z programu UE już sie wycofała (czego pewnie też nie wiesz?).

Do Polaków dociera w końcu, że na świecie szykują się ogromne zmiany, na które trzeba zareagować, czy to przygotowując obronę, czy to wyprzedzić zdarzenia, a opozycja się do tego nie nadaje, bo ona chce żeby "było tak jak było" i zdaje się nie rozumieć żadnych zmian.

A kto się nadaje? Będziesz czekał na Mesjasza? To jest właśnie objaw niedojrzałości politycznej. (Bynajmniej nie ograniczony do ciebie).

•  

@znikam5: Ale przeciez nie musisz na niego glosowac.

•  

@Andreth: Kukiz nic nie zrobi. Pogada a jak opozycja zaprosi go do demonstracji czy wystartowania ze wspólnych list to będzie opluwał opozycje i w przyszłych wyborach zniknie z polskiej polityki. I tak się skończy jego walka o lepszą Polskę.

Gorące dyskusje ostatnie 12h