Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Wiecie jaki film miał najdłuższe oklaski? Chyba się domyślacie co? #bekazkatoli do kwadratu. Co tu się odpi@#doliło to głowa mała. Świeckie państwo XD
  #neuropa #polska #kino

  odpowiedzi (12)

 • avatar

  Dominika Figurska i jej mąż Michał Chorosiński 10 lat temu przeżyli poważny kryzys. Dominika wyprowadziła się wówczas z domu i zamieszkała z kochankiem, jednak po pewnym czasie postanowiła wrócić do męża. Potem znów poczuła się źle w małżeństwie i czmychnęła do swojego "przyjaciela", ale ponownie wróciła. Następnie wyjechała z mężem na wakacje, jednak po powrocie doszła do wniosku, że jednak woli kochanka... W międzyczasie zaszła w ciążę. Na szczęście Chorosiński uznał dziecko i od tamtej pory są razem, zaś Dominika postanowiła zostać ekspertką od moralności i życia w zgodzie z katolickimi wartościami. (...) W rozmowie z "katolickim tabloidem" przekonuje, że nigdy nie odeszła od wiary, a nawet w czasach, gdy zdradzała męża, ciągnęło ją do kościoła.

  Dominika Figurska potem została twarzą akcji "Wierność jest sexy".

  Wpis jest bezczelną podpierdolką z mojej strony, ale uważam że dla wyższych celów (piętnowanie cuckostwa i beciarstwa) to nie jest wskazane - to jest wręcz obowiązek.

  #przegryw #kosciol #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (38)

 • avatar

  ROZDAJO klucza do gry na Steam "Last Day of June". Ponoć spoczko gierka, w sam raz na ogranie w weekend.
  Zielonki starsze niż ten post mogą brać udział, patostreamy odpadają.
  Wylosuję kogoś mirkorandomem jutro przed południem.
  Wystarczy zaplusować, by mieć szansę na wygraną!!!!
  #rozdajo

  odpowiedzi (9)