Gorące dyskusje ostatnie 12h

bądź mną, level 24
    Wybierz markowe ubrania warte ponad
    800 złotych
    Twój rozmiar
    Zapłać tylko 100 złotych, bo to
    second hand ( ͡° ͜ʖ ͡°) hehe
    Profit ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

#niepasta
    #lumpeks #lumpeksy #secondhand #modameska #moda #pokazszafe #styl

Lubię od czasu do czasu pójść na lumpy.
    Jeżeli chcesz być na bieżąco zachęcam do obserwowania moich postów.
    pokaż całość

odpowiedzi (120)

plus jeśli grałeś kiedyś w traviana, policzmy się xd #gry

odpowiedzi (30)

Mirki! Zastanawiam się co zrobić. W sierpniu i wrześniu pracowałam w Kolporterze, żeby dorobić sobie przed studiami. Szefowa zaproponowała śmieszną stawkę 8zl/h. Jako, że miałam blisko do pracy, machnęłam ręką i się zgodziłam. W sierpniu mówiła, że umowę dostanę od września. Wcześniej była mowa, że już od sierpnia. Umowy oczywiście we wrześniu nadal nie dostałam, a wypłatę za wrzesień (prawie 100h) dostałam 570zl, bo połowę policzyła mi jako szkolenie + coś tam wzięła bo były jakieś braki. Wkurzyłam się motzno, ale potrzebowałam kasy na studia więc machnęłam ręką. We wrześniu przepracowałam 115h. Powinnam dostać 920zl, dostałam niecałe 750. Ponad 60zl potrąciła z wypłaty za braki xddd i policzyła mnie nie 8 a 7zl/h. Pisałam do niej i dzwoniłam, ale mnie ignoruje. Wcześniej odpisała tylko, że potrąciła 62zl. Na pytanie czemu policzyła mnie 7zł/h nie odpisuje. Co zrobić? Kasy pewnie nie odzyskam, ale chętnie bym jej życie uprzykrzyła, żeby nie dymała już innych. Oczywiście z końcem września się zwolniłam.
    #kiciochpyta #pracbaza #gorzkiezale
    pokaż całość

odpowiedzi (80)