Gorące dyskusje ostatnie 12h

Żeby zwrócić uwagę na to, co mnie (oraz jak się okazuje wiele osób) spotkało robię #rozdajo gry "Don't Starve Together" w serwisie Steam.

Przede wszystkim proszę o wykopywanie TEGO ZNALEZISKA, jednak NIE JEST to wymóg, by wygrać w rozdajo.
    Chcę, żeby była to przestroga dla osób robiących zakupy w internecie oraz może uda się wam pomóc odzyskać pieniądze mojej dziewczyny.

Szczęsliwcę wylosuję spośród plusujących ten wpis mirkorandomem w czwartek (19.10.2017r.).
    Powodzenia!
    pokaż całość

odpowiedzi (14)

Do dzisiaj mam na pysku wielkie XD kiedy przypominam sobie akcje gościa, który w #wykopaczka dostał w prezencie:

I korzeń pietruszki, obok jakieś żelatyny i kwaski cytrynowe, z dopiskiem Zrób sobie coś z tego... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#heheszki #rakcontent

odpowiedzi (84)

Pięć lat temu pracowałem na czarno w pewnej firmie budowlanej. Budowaliśmy drogę. Praca ciężka, bez jakiegokolwiek zaplecza socjalnego, często daleko w polu gdzie nie szło się schronić przed deszczem. Po miesiącu przyjechałem po swoją wypłatę, na co Janusz, że jej nie ma, żebym przyjechał jutro itp. Powiedziałem, że nie wyjdę z biura póki jej nie dostanę. Kasa "cudownie" się znalazła po pięciu godzinach czekania i to byłoby na tyle... gdyby ta gównofiremka nie była teraz naszym podwykonawcą.
    Rozliczam ją. I wiecie co? Może to złe, mściwe i polaczkowate, ale regularnie skurwiela obcinam na kasie. Nie biorę jej do kieszeni, ale robię tak zestawienia, że dostaje mniej niż mu się należy. Nie są to duże kwoty, ale mam z tego satysfakcję.
    Nigdy nie zapomnę temu skurwysynowi że chciał mnie okraść. Ilość hajsu, którą powinien dostać już dawno przekracza moje ówczesne wynagrodzenie, ale robię to dalej. Innych podwykonawców liczę w 100% uczciwie.

#czlowiekskurwiel #pracbaza #karma #polakicebulaki #januszebiznesu
    pokaż całość

odpowiedzi (60)