Wpis z mikrobloga

W styczniu jadę do Wietnamu, większość rzeczy już ogarnięta.
Pozostaje zakup plecaka, wizy, kamerki i ubezpieczania (chyba wybiorę planetę młodych).
Podróż z Polski i z powrotem 4 tygodnie w tym 25 dni sam Wietnam ( postanowiłem że mam tyle przesiadek że grzech nie będzie zrobić krótkiego wypadu do Doha oraz Bangkoku)
W podroży zakładam że w ciągu 25 dni uda mi się przejechać z Hanoi do Ho Chi Mihn na kupionym od handlarza motorze.
Podczas wyprawy zamierzam oszczędzać na wszystkim oprócz żarcia i atrakcji, dlatego biorę namiot i mały zestaw do biwakowania.
W linku na dole podstawowa trasa, dodatkowo jednak zakładam że uda mi się dotrzeć na Delte Mekongu i dalej na wyspę Phu Quoc. Ale to alternatywa bo nie wiem jak podstawowa trasa będzie mi szła i nie umieściłem z głównej trasie.
Mam też taki pomysł aby zabrać ok 10 małpek żubrówki i dawać osobą które wykazały się życzliwością albo po prostu były miłe. Zastanawiam się również nad pocztówkami lub magnesami które mógłbym komuś wręczyć osobą które spotkam na swojej drodze w danym dniu. I moje pytanie czy ktoś byłby zainteresowany barterem pocztówkowym, każdy kto wyśle mi magnes lub pocztówkę ze swojego miejsca zamieszkania ja wyśle mu z Wietnamu w dniu którym wręczyłem jego pocztówkę. Chciałbym 25 pocztówek z różnych miejsc Polski i każdą wręczę innego dnia. W zamian codziennie będę wysyłał pocztówkę z pozdrowieniami z innego miejsca Wietnamie dla jednej z 25 osób. Czy ktoś chciałby coś takie zrobić?

Po za tym wszelkie wskazówki i uwagi mile widziane.

[trasa](https://www.google.com/maps/d/edit?hl=pl∣=1Pg0MKCJixFVgz3o_RwlrJr1Qa94≪=15.49631872993647%2C107.30540029999997&z=6)
#podroze #podrozujzwykopem #pocztowki
źródło: comment_3I3rLXOn96N17DZN2AnxL391VdGkwyoE.jpg
  • 14
@Zapaczony: może choć wolałbym z Polski by pokazać swój piękny kraj
@WujekOprawca: ok
@OmarBongo: bilety kupiłem za 2000 zł z Warszawy do Hanoi i Sajgonu do Warszawy (z długą przesiadką w Bangkoku), szczepienia kosztowały mnie 600 zł, plecak ok 140 zł, prawo jazdy międzynarodowe 30 zł ubrań biorę na maks 3 dni, e-visa to koszt ok 25 $, muszę jeszcze stworzyć podróżnicza apteczkę. Reszta kosztów - motor 200 -300