Wpis z mikrobloga

Mirki pomocy!!! #!$%@? sie u mnie. Mianowicie lecialem na pociag sporo spozniony. Wbiegajac na peron wskoczylem do pociagu bo w kazdej chwili mogl odjechac. Po starcie pociagu ruszylem na przod pociagu. W polowie drogi spotkalem sie z koncem wagonu i na ta chwile moja droga sie skonczyla. Mowie sobie, noo nie przelece na nastepnej stacji z wagonu do wagonu bo mi #!$%@?. Mysle dobra zostaje mi czekania na konduktora, no co zrobie. Przychodzi konduktor i mowi " czemu nie zglosilem checi kupiebia biletu" mowie mu ze moja chec zatrzymaly zamkniete drzwi laczace wagony a szedlem do pana. " za nie zgloszenie braku biletu bedzie 60zl" ...#!$%@?.avi no to ja dalej mowie ze ale Hurr jaki brak checi durr. Finalnie moglem wybrac kredytowy albo ta doplate. Pytanie: mozna z tym cos zrobic? Jezdze pkp pierdyliard lat i pierwszy raz sie z tym spotkalem.
#pkp #piatek13 #zalesie #pomocy
Pobierz siewca_kawy - Mirki pomocy!!! #!$%@? sie u mnie. Mianowicie lecialem na pociag sporo ...
źródło: comment_DGU1XSgmuqUod60TIGzw8JxC84JILFDY.jpg
  • 25
Jezdze pkp


@siewca_kawy: to nie PKP tylko przewozyregionalne

Pytanie: mozna z tym cos zrobic?


tak, następnym razem nie mając biletu zastosować się do tego co w swoim regulaminie ma przewoźnik i wsiadać drzwiami od czoła pociągu, to że się spieszyłeś jest słabym wytłumaczeniem, bo jeśli będą odpuszczać to wtedy każdy się będzie śpieszył i ilość cwaniaków się powiększy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@siewca_kawy: Sytuacja z przed kilkunastu minut, przesiadka na ic lece do pierwszego wagonu nie dam se #!$%@? 2 raz dzis, zachodze patrze #!$%@?... Nie na zadnego konduktora.. Lece w druga strone #!$%@? pod nosem podrodze na siedzacych na glebie jak tylko sie da studentow... Jak ja was #!$%@? nienawidze, biedaki a ic #!$%@?, dochodze do grupy konduktorow "oo je #!$%@? mam was " akurat mlodsza pani mi sie trafila, powiedzialem ze
@siewca_kawy Kiedyś jechałem w Bieszczady Zagórzem i kanar wydał nam za dużo reszty. Po konsultacjach w przedziale poszedłem do niego i mu oddałem ...bo ma dzieci i żyje w skrajnej nędzy itd
Wracałem z Bieszczadów poc. Zagórz i nie miałem biletu (jak to młodzieniec na wakacjach przehulał co do grosza wraz z ekipą oczywiście)
...bilety do kontroli proszem.
Ten sam kanar.... 4 mandaty. Kurtyna.