Wpis z mikrobloga

Krótka piłka z mojej strony, iPhone 6s 32GB czy 7 32GB? Muzyki dużo nie słucham, więc przejściówka mi nie będzie przeszkadzała na jack'a, dużo pojemności w sumie też nie potrzebuję, dużo appek też nie instaluję. Czy może mimo wszystko lepiej 6s 128GB (bo jest w cenie 7 32GB)? Zależy mi na długim wsparciu i niezamulaniu po np. roku, dwóch latach - nie chcę szybko zmieniać telefonu. Jak długo Apple serwisuje poprzednie modele?

#apple #iphone #ios

Który iPhone?

  • 6s 32GB 12.5% (6)
  • 7 32GB 77.1% (37)
  • 6s 128GB 10.4% (5)

Oddanych głosów: 48

  • 11
@PawsUp: Filmików nie nagrywam, zdjęcia sporadycznie podczas wyjazdu zrobię, ale potem i tak zrzut idzie na kompa - podobnie muzyka - najczęściej słucham Spotify, więc nie wydaje mi się, że rzeczywiście potrzebne mi aż 128GB... tym bardziej, że to jednak 500zł dopłaty do 6s.
@asunez: na tę chwile wydaje mi się, że lepiej pójść w stronę siódemki. Nowszy model, zawsze to o rok dłużej wsparcia. Jeśli chodzi o pojemność mi 32GB spokojnie starczy. Zdjęcia trzymam w chmurze, do muzyki Tidal + trochę mp3 i 27 zainstalowanych aplikacji. Mam jeszcze ok. 20GB wolnego miejsca ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kamilowski: Czy Apple za trzymanie w chmurze zdjęć każe sobie płacić? Czy tak jak w przypadku albumów Google jest to za free (nie zużywa miejsca na dysku Google, o ile nie jest w mega wysokiej rozdzielczości)?
@PawsUp: @asunez: wsparcie 7 bedzie moze z rok dluzsze niz 6s

Ja mam 50+ apek i 2000+ zdjec i 3gb wolne z 16gb wiec 32 starczy

Pamietajcie ze od ios11 jest nowy format zdjec i plikow zajmujacy 2x mniej + mozna zawsze trzymac w chmurze

5gb jest za free w dowolnej rozdziałce. 50gb za 4zl miesiecznie. Trzymasz co chcesz i nikt tam nie zaglada.
Google zarabia na uczeniu swoich botów