Wpis z mikrobloga

Spotkał się ktoś z takim błędem ? Zainstalowałem sobie Wordpress'a i bawiłem się na jedym szablonie. W pewnym momencie rozjechał mi się całkowicie i nie potrafiłem go zebrać do kupy. Stwierdziłem, że wyczyszcze cała bazę danych - nie pomogło, a nawet wszystkie inne motywy, które instaluje również nie działają poprawnie. Zmieniłem subdomenę zrobiłem nową bazę danych i dalej to samo ze wszystkimi motywami. Jakieś pomysły?
#wordpress #pytanie #pytaniedoeksperta i jeżeli można się wtrącić w tag (nie linczujcie szukam pomocy( ͡° ͜ʖ ͡°)) #programowanie
  • 7
@jestem_mike no tragedia ! Tak na chrome i Firefox i czyścilem...
Wiesz normalnie szablon działał był taki jak na przykładzie i się go edytowalo (jak to WP). A potem #!$%@? i każdy szablon jest tak jakby "czysty" bardzo odbiega od rzeczywistości. Tak właśnie jakby nie czytał całego kodu, ciężko opisać. Podeślę skirna dzisiaj wieczorem. Byłbym wdzięczny za pomoc, bo naprawdę nie wiem jak z tym sobie poradzić, a czas mnie trochę zaczyna
@jestem_mike: @goral_w: I ten motyw np. wygląda tak jakby nie był skonfigurowany. Po lewej stronie nie dość, że zdjęcia się nie pojawiają, to żadnych stron nie ma, składa się tylko z tego co widać na zdjęciu. Za pierwszym razem jak odpaliłem ten motyw i wszystko działało, to normalnie szablon wyglądał tak jak na przykładzie(jak ten po prawej na zdjęciu, ma zdjęcia, przewija się z "efektami" w dół itp.). Teraz każdy
Pobierz Coario - @jestemmike: @goralw: I ten motyw np. wygląda tak jakby nie był skonfigurowa...
źródło: comment_dMEEbqhse7oI36RB28HtJei8VtcxW7Sz.jpg