Wpis z mikrobloga

@grim_fandango: Uważam, że rezydenci powinni od razu zarabiać z 10 tys. zwłaszcza ci którzy nie wiedzą, że przed wstrzyknięciem czegokolwiek w staw kolanowy należy to miejsce odkazić. I to kuźwa ja wiem, człek z medycyną nie związany. Tak więc najpierw nauka a później roszczenia finansowe. W każdej branży, zawodzie uczeń musi najpierw poznać tajniki zawodu, a później dopiero żądać czegokolwiek. Ten przykład który podałem to akcja z tego roku.. Nie, nie
Naprawdę myślisz, że to jej auto? XDDDDDDDDDDDDD


@paramedic44: Spokojnie. Wrzuciłem co znalazłem na twitterze. Każdy sobie sam oceni.

firmę z praktyką lekarską zakłada 99% lekarzy rezydentów żeby móc robić dyżury w NPL.


@paramedic44: Czyli mamy drugie źródło dochodów oprócz tej pensji podstawowej, tak?
Skad to umyslowe #!$%@?, ze dorabianie to jest jakas frajda?


@gelo88: Ale skąd te nerwy, spokojnie. Chce po prostu wyklarować sytuacje. To jeszcze mi powiedz ile godzin tygodniowo ta rezydentura wychodzi (bez dyżurów). Bo słyszałem ze to około 30 godzin tygodniowo.
@Thorkill: 7 godzin 35 minut dziennie. Za tyle płacą. Ale robota musi być zrobiona i jak ktoś się rozchoruje albo wyjedzie na konferencję/szkolenie to żeby uniknąć paraliżu oddziału trzeba zostawać po godzinach. Oczywiście nikt za to nie płaci. Mi najbardziej szkoda młodych matek które muszą na chybcika szukać kogoś kto odbierze ich dzieciaka z przedszkola/szkoły bo np. zabieg się przedłużył i nie mogą wyjść o czasie.