Wpis z mikrobloga

  • 0
@PurpleHaze no na początku nie robiłem nóg ( ͡° ʖ̯ ͡°). Bylem strasznym noobem ( ͡° ʖ̯ ͡°). Jak już zacząłem łapać potem formę i rozrost w nogach to martwica piszczela mi się odezwała i 3 miesiące przerwy od siadow. #!$%@? ogólnie. Teraz znów zaczynam może dam radę coś z tymi nogami zrobić. Ale tragedii nie ma duży nie jestem ( ͡° ͜
@cl_master: ex-pracownik Levisa i Wrangler/Lee here. Nie słuchaj tych #!$%@?. Śmiech mnie bierze, gdy widzę takiego samca alfa, polskiego ruchacza xD co #!$%@? w spodniach kroju 501 czy Arizona, które są #!$%@? szerokie w nogawkach. Wygląda to komicznie, bo może i w udach jest miejsce, ale od kolana wygląda #!$%@?. Materiału tyle, że wstarczyłoby na shorty, nie mówiąc o tym, że się marszczą na butach, zachodzą na podeszwy. To ewidentny znak,
@cl_master: Damskie spodnie od męskich nie różnią się dopasowaniem, tylko umieszczeniem guzika po lewej/prawej stronie. Samców alfa tak ♂M Ę S K I C H♂ że ich musiało dwóch facetów stworzyć się nie słuchaj. Spodnie fajne, jak Ci wygodnie i możesz swobodnie poruszać nogami to spoko. Warto byłoby je skrócić parę cm, ale to kwestia parudziestu złotych u krawca.
PS to, że spodnie opinają łydki i uda nie oznacza, że Johnsonowi
Massimo Dutti 120 cebul. Ale kupuję o znajomego, który bierze te "gorsze" ciuchy, które firma #!$%@? z uwagi na wadliwą sekcje czy jak to u nich tam działa. Wystarczy obejrzeć ciuch-ten jest bez wady, więc dobra firma w dobrej cenie ( ͡° ͜ʖ ͡°).