Wpis z mikrobloga

@saakaszi: to jest wysoce prawdopodobne, że jak środowiska nieprzychylne PiS orientują się, że powstaje naturalnie jakieś środowisko antyrządowe, to od razu doładowują je kasą czy kapitałem ludzkim. ale nawet jeśli to prawda, to nie jest to wina rezydentów, czy jakiegokolwiek inneg naturalnie powstającego antyrządowego protestu
to jest wysoce prawdopodobne, że jak środowiska nieprzychylne PiS orientują się, że powstaje naturalnie jakieś środowisko antyrządowe, to od razu doładowują je kasą czy kapitałem ludzkim.


@K_R_S: Rezydenci nie chcieli nawet wziąć wizytówek pomocy prawnej Obywateli RP. (Kasy im nie damy, bo sami za bardzo nie mamy). Moim zdaniem frajerstwo, no ale może uważają, że nie potrzebują.
jestem za tym, żeby każdy poseł był badany przez psychiatrę. Przecież obecnie krajem mogą rządzić ludzie chorzy psychicznie i nic z tym nie można zrobić


@whiteglove: jestem za wiekiem emerytalnym dla posłów do 65 r. ż. ( )
@saakaszi: mam kontakt z elektoratem PiSu - oni kupują tą narracje. Najgłośniej krzyczą o krzywdach PRLu nie widząc jednocześnie jakimi metodami posługuje się obecna władza. Żadne argumenty, nic nie trafi do tych ludzi. To trochę jak dyskusja z przeciwnikami szczepień. Wszystko oparte jest na warstwie przekonań i selektywnym doborze faktów które do nich pasują...