Wpis z mikrobloga

#gry #rpg
#piranhabytes zamiast uparcie tworzyć jakieś ekspetymenty z gigantycznym światem, które końcowo wyglądają naprawdę słabo ( #elex) mogliby ogarnąć rework #gothic 1, 2 i NK na jednej mapie Khorinis. I tak byłaby pewnie mniejsza niż świat w Elex, który jest tak pomieszany, że w ogóle nie trzyma się kupy. To logiczne, logiczne prawda? #pdk
Ale bym se zagrał w takiego goticzka. Nie wiem czemu tak bardzo boją się go zrobić. Gdzieś ktoś z pb powiedział, że gracze mają zbyt wysokie wymagania. #!$%@? xD
Ich eksperymenty wychodzą słabo. Ale i tak wciąż trzymają się tych gothicowych elementów typu magiczne bariery czy plecak bez dna, nawet reklamują swoje produkcje jako "nowa gra twóców Gothica". Niech zrobią po prostu gothica i skupią się na animacjach i naprawie błędów, bo lore i postaci już mają. Ja bym z chęcią zagrał bezimiennym, bez znaczenia czy to byłby rework pierwszych części, czy Gothic 4.
  • 19
@Greemote: ostatnio dałem szanse Risenowi 3... nie obchodzi mnie w tych grach nic więcej, niż ten oryginalny świat przedstawiony jak w Gothicach, ale tutaj to tragedia... Dialogi i voice actorzy kompletnie z dupy, te dialogi były tak złe, że jak komuś znajomemu je przedstawiałem to w mojej interpretacji wychodziły ciekawiej! Naprawdę nie jestem w stanie pojąć, jak trzeba się postarać żeby zrobić tak bezpłciowe i denne dialogi, a historia zatacza koło
@Greemote: Akurat bardzo dobrze że nie robią G4 bo po pierwsze oczekiwania fanów są ogromne i na pewno im nie sprostają a po drugie już G3 było średnie. Oni mają zbyt mały budżet na zrobienie czegoś takiego jak G4 i niestety gdyby się za to wzięli to byłoby to drewno.
@Asterling Ale ja myślę głównie o reworku pierwszych części. Khorinis nie było dużą mapką.
A oni w 30 osób próbują robić te gigantyczne światy no i słabo to im wychodzi.
Poza tym, jakie są tak naprawdę te ogromne wymagania fanów? Ja jestem fanem i mogę powiedzieć, że w nowym Gothicu spokojnie przyjąłbym nieco słabszą grafikę, animacje, walkę. Ale jakby była fajna fabułka i dialogi, system w którym zaczynasz jako ścierwo a kończysz
ale wy wiecie, że gothic popularny jest tylko w Polsce?


@MuadDib-: Gothic 3 sprzedał się tak wyśmienicie, że na pewno nie wykręcono by takiego wyniku na Polsce, Niemczech i Rosji. Natomiast Gothic 1 i 2 miał ten problem, że był wydawany w USA na długo przed premierą w Europie. Warto jednak zaznaczyć, że ci nieliczni w USA, którzy przez Gothica przebrnęli, często stają się psychofanami gry. Na YT można znaleźć ich
Ale bym se zagrał w takiego goticzka. Nie wiem czemu tak bardzo boją się go zrobić. Gdzieś ktoś z pb powiedział, że gracze mają zbyt wysokie wymagania. #!$%@? xD


@Greemote: Dokładnie, #!$%@?. Normalnie każdy by się cieszył, że ma grono fanów, którzy kupiliby nowego Gothica, choćby nasrano do pudełek z grą. A ci uważają to za przeciwwskazanie? No błagam, lepiej wydać dziwadło zwane Elexem? Przecież żaden fakt Gothica nie powie, że