Wpis z mikrobloga

Elo, dziś to co zawsze i tak jak zawsze ( ͡º ͜ʖ͡º)

Start o godzinie 21:00, przejrzymy m.in. pozostałości poprzedniego streama, ale już mogę powiedzieć, że wrócił budynek z tymi akwariami i od niego zaczniemy chyba. Do tego wrócił ten cały italiano co bywa często na streamach xD pojawia się też trochę nowych kuchni

Stream potrwa tak z godzinę, a następny będzie jakoś w tygodniu zrobiony, prawdopodobnie w poniedziałek, bo wtedy Erjotke będzie mieć więcej czasu, dziś go niestety prawdopodobnie nie będzie wcale, dlatego tak dość krótko bo bez technika to nie robota

Wołam spamlistę (zapisac/wypisać można się na stronie misteriusowystream.pl):

Stream najlepiej oglądać poprzez stronę misteriusowystream.pl albo bezposrednio przez yt (patrz - załącznik)

#misteriusowystream
  • 54
@Ponyta: będę wchodzić na te najlepsze kamery z wczoraj głównie, więc dymy mogą być. nie miałem jak ustawić nowego skanu na noc, bo po streamie na picie poszedłem, wróciłem w stanie cięższym, o 12 rano zasnąłem i wstałem z pół godziny temu xD
@vaxx: bez technika i w tym stanie w ktorym jestem to i godzina jest duzo. chcialem na niedziele przelozyc, ale wczoraj mowilem ze stream bedzie dzis to slowa dotrzymac trzeba