Wpis z mikrobloga

Witam. Od jakiegoś czas zastanawiam się mocno nad zakupem nintendo switch.
Lubie gry, ale jestem od zawsze pcmasterrace z małym wyjątkiem - kochałem PSP :)

Konsole obecnej generacji nie za bardzo mnie interesują - oferują to samo co PC tylko często gorzej ( ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i drożej.

Nintendo jest z boku, poza tym wyścigiem rozdzielczości, gigaflopów skupiając się na najważniejszym - ciekawych, wyjątkowych i z reguł dopracowanych grach. Tak przynajmniej to z mojej perspektywy wygląda.

Czy jakiś Mireczek lub Mirabelka ma "pstryczka" i jak oceniacie tą konsole po tych ponad pół roku od premiery? Warto? ;)

#nintendo #switch #konsole #nintendoswitch
Pobierz Python - Witam. Od jakiegoś czas zastanawiam się mocno nad zakupem nintendo switch. 
...
źródło: comment_g0TTlavxcU6mufMas3eaxVhfIqxLtlub.jpg
  • 21
@Python: warto zdecydowanie, zwłaszcza że w najbliższych miesiącach(czy nawet tygodniach) sporo exów się pojawi. Zresztą tak jak mówisz - w porównaniu do "dużych" konsol gry są na pewno dużo bardziej dopracowane.Inna sprawa, że dużo jest JRPGów, jak to na nintendo.
@benethor: i to jest troche dziwne :)

ja nie lubie gier sportowych ale nie skreślałbym platformy tylko dlatego, że wyszła na nią fifa czy inny nfl :P

im więcej gier tym lepiej, wiadomo, że nie wszystkie trafią gusta konkretnej jednostki
@benethor: Zelde BoTW ograłem troche na emulatorze - mimo 20 fps i wielu bugów bawiłem się doskonale i chciałbym przejść ją już "prawilnie" i na oryginale. Mario Odyssey zapowiada sie miodnie, jestem ciekawy nowych pokemonów bo od ery GBA w żadne nie grałem, ponoć na switchu ma wyjść Dragon Ball Z Fighters. Do tego gry imprezowe i bardziej "normalne" tytuly jak Doom czy Wolfenstein - brzmi jak kupa zabawy na dlugie
@nokash: jeśli tak samo jak on jesteś ślepo zapatrzony w Nintendo, nie widzisz ewidentnych mankamentów tej konsoli, nie potrafisz spojrzeć trzeźwym okiem że sprzęt nie jest idealny, a serwis ma w dupie Polaków (patrz przygody wykopowicza Reepo) to tak - też #!$%@? i nie mamy o czym dłużej rozmawiać.
@iamtehwin maniakiem nie jestem i wiem że sprzęt nie jest rakieta. Że mało tytułów jest na niego ale jestem fanem tej marki. Lubię grać w te flagowe tytuły. Mam wiele konsol N i na nich mogę ograc wiele starych tytułów a mimo to kupuje kolejne. Kolekcjonuję konsole i gry. To mój wybór i pieniądze. Na innych konsolach nie gram bo mnie nie jarają ani gry ani konsole ale szanuję te firmy i
@epi: ale normictwo to zwierzęta, oni skreślą grę ze względu na stylistyczne nawiązanie do anime ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@benethor: Nie no bez takich. jRPGi ogolnie po prostu wypadly z wyscigu bo po prostu sa gowniane i tyle.
Stylistyke pomijam bo ile mozna ogladac plejady wybuchow i blyskow przy zwyklym uderzeniu kijem i obrazen w wysokosci 34000!!!
bardziej rzetelne niż słuchanie opinii fanboja @goomba-pl który złego słowa nie powie o Nintendo.


@iamtehwin: Kiedy ty zmądrzejesz? Tak bardzo cię boli to, że lubię gry Nintendo? Cenie w nich ich inne podejście do tematu, brak zaszytych mikropłatności i DLC, to że często zaskakują koncepcją, stylistyką i gameplayem. To są po prostu dobre gry. Sporo różnią się od głównego nurtu, ale to właśnie w tym tkwi ich siła. Rozumiem, że nie
@Python: Mam od premiery. Nigdy wcześniej nie kupywałem konsol od N, a że mój PC ciągnie 90% tytułów które są na innych konsolach to zaryzykowałem i nie żałuję. Z dużych tytułów to mam obecnie Zeldę, Mario kart, Splatoon 2 i FIFE18. Fifa mimo że nie ma trybu kariery i tryb online kuleje bo N jeszcze nie rozwinęli usług to ja cenię sobie granie gdziekolwiek sobie zażyczę.

Najgorsza wada konsoli Nintendo to