Wpis z mikrobloga

@teczowisazabawni: mnie zawsze zastanawia, po co to komus pisac?
Czy ktoś się kiedykolwiek w ogóle przejąl, że jeden z wielu anonimowych i obcych dlań (i raczej w związku z tym niewiele znaczących) ludzi siedzących w internecie się na niego obraził i nie chce czytać jego wpisow? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

No coś strasznego normalnie, jak tu się po czymś takim pozbierać? (
@teczowisazabawni: jeśli ktoś coś pisze, pyta - to odpowiadam. Czy zaangazwanie... czasem można coś popisać,obecnie siedzę na chorobowym,to sobie tu zerkam :)

Kiedyś była fora dyskusyjne,ale fb je zabił...

Ale nie staram się nigdy nikomu dowalic "jesteś głupi, nie będę cię czytać i foch!", bo nie zakładam, że to kogoś ruszy :)
@agaja: ja pizac czesto okreslam fakt, który mozna przedstaic, jednak jak zaznaczylem, punktujesz mie gdy sama tak angazujesz sie w kwesie związkowe, które nie oceniam, czy dobrze czy źle, co jawnie świaczy tylko o tym jak bardzo jest to tym, czym sama odnosisz sie do mnie... i nikt we wpisie nei wola Ciebie, czasem, ktoś rzuca mysl, sama wchodzisz i zostawisz wpis..
@teczowisazabawni: no ale o co Ci chodzi? Sam nabijasz się z tej czarnej listy, a ja napisałam, że zawsze zastanawia mnie to obwieszczenie "daje cie na czarną", czyli de facto się z Tobą zgodziłam.
A Ty mnie atakujesz...
Nie odnosiłam się do Ciebie w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@agaja: ja nie szukam pochlebstwa, zgadzam sie, ze ta ostencyjnosc jest niczym krzyk kobiet

wychodze! mam focha!!!!!!!!1111

to proba wywłaszczania siły psychicznej i poczuia winy na drugim,acz w przypadku czarno, to brak możliwości na 'sukces' w postaci 'pokuty'
a owy atak, mimo, że nie atak, tylko zaznacznie owego zagazowania się, bo gdy krytykuje postawę, nie znaczy, że skreślam czlowieka :)
@teczowisazabawni: czy walka?
W moim związku wszystko gra, wiec jesli ktoś prosi o poradę, to czemu się wiedzą praktyczna nie podzielić? :)
Żadna walka to, po prostu porada,pytający zrobi z nią co chce.

Ano jestem.
W moim związku wszystko gra, wiec jesli ktoś prosi o poradę, to czemu się wiedzą praktyczna nie podzielić? :)


@agaja: zwiazek zwiazkowi nie rowny, radzisz, bez kontekstu osoby trzeciej to jak robic ciasto bez przepisu

gratuluje ciazy.. systematyczy seks dobrze robi

czy walka?


@agaja: walka?
no sam o walce pisałeś.


@agaja: aa w sensie, ze walke o logikę, tak, tak. A jak to nazwiesz inaczej???

uniwersalnych


@agaja: nie ciezko się zgodzić, bo temat opisywany, jest bardzo ogolny, ale nie raz on przechodzi w prywatę, która jest szczególna
@teczowisazabawni: ale ja nikomu nie każe robić tak, jak ja u siebie i wypowiadam sięprzedevwszystkim o kwestiach wspólnych. Lub o mniej ogólnych, gdy ktoś zadaje o takie pytanie.

I nie, nie jest to walka, nikogo nie zmuszam przeciez, niech każdy robi co uzna za słuszne, przeanalizuje opinie innych i tyle :)
@teczowisazabawni: bo mnie diety nie interesują ani fitnessy.
A tamte tematy bywają ciekawsze. Przecież zresztą wypowiadan sie w niektóryc watkach,nie wszystkich.
I na inne tematy również - kuchnia, religia, biologia, literatura, czasem kwestie związane z medycyna.
@agaja: tez religia wiedz,ale czesto w konekcie zwiazkow
meycyny nie widze, bo w sumie nigdy bym nie bral tego miejsca jako poradnik
a literatuara coz..faszyzm XXI wieku wsrod kobiet i ksiazek jest gorszy niz brak seksu xD