Wpis z mikrobloga

@ogorkikiszone Lepiej rób te szlaczki, bo jak później widzę charakter pisma osób, którym prawdopodobnie nie chciało się tego w podstawówce robić, to tylko płakać mi się chcę.
@Trae to nie ma na to wpływu.
maluje (kilka konkursów w gimbazie się wygralo), rysuje w tym technicznie, pismo techniczne też jest ok, szlaczki zawsze lubilam a pismo mam jak gówno, musiałabym kaligrafować cały czas i się mega na tym skupiać, żeby jakkolwiek wyglądało. Chyba nie o to chodzi robiąc notatki na zajęciach żeby były ładne, tylko żeby były przydatne i czytelne dla mnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hatterka No te szlaczki chyba naprawdę nie mają wpływu, bo nigdy ich nie robiłem (często mama je za mnie dokończała XD) i ich nienawidziłem, a mimo to uważam, że mam dosyć ładne pismo, co zdaje się, że potwierdzają inni ludzie. No, ale to mój taki niskiej jakości żarcik, który zawsze powtarzam osobom, którzy nie potrafią pisać, jak cywilizowany człowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Trae: Pismo wyrabia się w późniejszych klasach na języku polskim, podczas pisania tego co dyktuje nauczyciel. Jak sobie przypomnę te bezsensowne godzinne pisanie to mnie zaczyna sama ręka boleć. Dzięki temu mogę szybko pisać. Gorzej z odczytaniem przez innych.