Wpis z mikrobloga

Jestem profesjonalnym streetwearowcem, zbieram buty juz od 5 lat i #!$%@? mnie ze w tej #!$%@? cebulandii prawie nikt nie docenia dobrego fitu, szkoda w ogole sobie strzepic jezyka w mojej szkole to juz w ogole same croppiki zalosne albo aliexpress xDD Ostatnio po udanym dropie wbijam do klasy caly w supreme a kolezanka do mnie, ze fajna koszulka XD Fajna koszulka? Fajna koszulka #!$%@?, ty wiesz w ogole ile to kosztowalo? Po szkole zostane fejkowym policjantem, nie oszukujmy sie, wszystko idzie do przodu, niedlugo taki zawod bedzie potrzebny, aaaaaaaa #!$%@? nie moge sie doczekac jak na miescie zobacze jakiegos smiecia w fejkowym BAPE, zamiast robic pokryjomu zdjecia i wrzucac na grupki, bede mogl na legalu do niego podbic i STOP STOP STOP #!$%@? LEGIT CHECK. W ogole to chcialbym kiedys zmienic swiat, mam juz wizje, swoja #!$%@? streetwearowa utopie - kazdy moglby wyzwac kazdego na pojedynek, kto ma na sobie wiecej $$ ten moze #!$%@? jakis ciuch przegranemu, jakie to by bylo piekne, #!$%@? te wszystkie #!$%@? z mojej klasy i szkoly, a te ich szmaty potem spalil, w ciuchach z sieciowek chodzic nie bede XD Po miescie chodzili by farmerzy, ukryci lowcy z wierzchu croppik, a pod spodem jakis bape czy supreme i nie wiem, pasek Gucciego zeby na pewno przebic nic nieswiadomego przeciwnika. Spotkac mozna by bylo tez takie legendy, co sie woza w ciuchach za ponad 10k i sa nie do #!$%@? i kazdy ich unika XD Zbieraly by sie tez takie grupki sepow campiacych pod sklepami i atakujacyh malolatow ktorzy wlasnie kupili sobie jakis ciuszek zeby #!$%@? nowke. No zajebiscie, ale poki co musze sie meczyc w tym sredniowieczu, oho wlasnie widze kolejnego smiecia w podrobionych YZY, czy to sie kiedys skonczy?
#pasta #modameska #ubierajsiezwykopem #streetwear
  • 3