Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wykopki, w co ja się wpakowałem xD Poznałem różową 7/10 na fejsie, taką z duszą artystki. Jeszcze tego samego dnia powiedziała, że lubi pozować do zdjęć, więc ja na to, że kiedyś chciałem się zająć fotografią i możemy spróbować zrobić jakąś sesję. I się zgodziła :) W sumie to pisaliśmy maks. jakieś 3 godziny, a ona się zgodziła :) Wstępnie ustaliliśmy, że to będzie jakiś plener w parku. Główny problem polega na tym, że moja umiejętność robienia zdjęć ogranicza się do włączenia tryb auto na moim poczciwym EPL-1 (powiedziała, że przyniesie swojego Sony Alfa) i namierzeniu celu obiektywem :) Jakieś rady z #fotografia ? Będzie wesoło.
#podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania w aparacie ustaw przyslone(f) na najniższą możliwa. Czas naświetlania 60-100, w zależności od obiektywu i w sumie samego aparatu. Wybierz lepiej oświetlone miejsce i postaraj się nie podnosić za wysoko ISO. Wszystko w trybie manualnym. Autofocus na oczy, nie używaj lampy wbudowanej w aparat. Jak będzie za jasno to domykaj przyslone lub zmieniaj czas naświetlania na krótszy, w zależności jaki efekt chcesz uzyskać. Powodzenia! :)