Wpis z mikrobloga

Ej, Miry. Dlaczego wykop jest jednocześnie ewidentnie skrajnie antyislamski i przeciwny narodowej, agresywnej polityce prorodzinnej? Przecież przy takiej fali radykalizmu te ostatnie reformy to powinno być dla większości Was światopoglądowe złoto ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak Islam to hurrr biała Europa wymiera, jak napędzanie dzietności to durrr, moje pieniądze, robienie kariery, wolność, własność, odwalcie się ode mnie. Przecież dzietność i liczebność z kapitalizmem i bogaceniem się nigdy nie miały nic wspólnego. Żywioł socjalizm od zawsze. Jakiego świata Wy chcecie właściwie, poza tym że sobie rodzyneczki z sernika wybieracie same i na karteczkach spisujecie życzenia do Św. Mikołaja? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#rozkminy #500plus
  • 11
@60scnds: czy ty właśnie właśnie zrównałeś niechęć do uchodźców z bliskiego wschodu do socjalizmu? xD
Poza tym, wiedz, że na Wykopie siedzą osoby o różnych poglądach i po prostu idiotycznym jest uogólnianie poglądów całej społeczności.
@Zielonka_atakuje: Gratuluję, nie zrozumiałeś nic xD Faktycznie użyłem w swoim wpisie słowa "socjalizm" i pisałem o niechęci do uchodźców, ale żadnego znaku równości tam nie było.

Napisałem wyraźnie o ogólnych nastrojach na wykopie, silnych trendach. Jeżeli np. na około 80% nienawidzi muzułmanów i murzynów i 80% jedzie po 500+, to faktycznie nie oznacza, że każdy należy do obu tych grup, ale no jednak przerażająca większość osób tak.

Czytaj mniej emocjonalnie trochę
ale żadnego znaku równości tam nie było.

@60scnds: a co to w takim razie jest, jak nie zrównywanie dwóch kompletnie innych rzeczy?:

Dlaczego wykop jest jednocześnie ewidentnie skrajnie antyislamski i przeciwny narodowej, agresywnej polityce prorodzinnej?


Napisałem wyraźnie o ogólnych nastrojach na wykopie, silnych trendach. Jeżeli np. na około 80% nienawidzi muzułmanów i murzynów i 80% jedzie po 500+, to faktycznie nie oznacza, że każdy należy do obu tych grup, ale no
@Fafnucek: Nawet nie chce mi się tego udowadniać, ale zobacz na to tak na szybko. Ostatnio (od dawna) popularne z polityki to są tylko newsy antylewicowe, w połowie to dodatkowo brukowce i fake-story. Nie ma na wykopie pluralizmu światopoglądowego, a jeśli jest, no to w TVNie i TV Republika też. Bo różni dziennikarze, różni goście etc. No nie, jest jeden model treści, które miażdżą popularnością i tak, ja wiem, że różni
Pobierz 60scnds - @Fafnucek: Nawet nie chce mi się tego udowadniać, ale zobacz na to tak na s...
źródło: comment_W4nJLNExi2Mg2MVnrvmqhGK0x9Zfp6GH.jpg