Wpis z mikrobloga

@Pituchowa: 2200-2400 zł za 160 h pracy w przeciągu mc to i tak komfortowe warunki. Tutaj, akurat jest jeden argument, który przemawia za wyższością pracy lekarza nad przerzucaniem kartonów przez przeciętnego Kowalskiego- ratowanie ludzkiego życia. Cała sytuacja przypomina powoli jedno wielkie kuriozum w, którym to z grupy lekarzy robi się uciemiężonych, pracujących ponad siły i wiążących koniec z końcem tytanów pracy. Gdyby wszystkie "ważne" zawody wyszły na ulice to okazałoby się,
@TymRazemNieBedeBordo: generalizujesz. 160h pracy w mc to mit dla prawie każdej grupy zawodowej w tym kraju, jeżeli chcesz coś odłożyć. Ja patrzę na to szerzej i tak jak napisałem wcześniej problem leży, w naszej pańszczyźnianej mentalności. Dajemy się wykorzystywać jako ogół narodu więc dlaczego ktokolwiek miałby nam zapłacić za naszą pracę więcej? Sami siebie ograniczamy i tłamsimy w naszym małym ojczyźnianym folwarku. Zobacz, że w naszym państwie nie istnieje klasa średnia-
Wiec jedno pytanie jak to robicie? XD


@Oskarek89:

Tusk pyta Angelę Merkel ile u was robotnik przeciętnie miesięcznie zarabia ?.
-2000 euro odpowiada Angela.
- A ile wydaje przeciętnie miesięcznie na życie ? Pyta Tusk ...
-1500 euro mówi Angela.
To co on robi z tymi 500 euro pyta Tusk ?
-#!$%@? mnie to obchodzi odpowiada Angela !!!
Teraz Angela pyta Tuska...
-Ile robotnik w Polsce miesięcznie przeciętnie zarabia ?.
1500
160 h pracy


@FIFO: o #!$%@?, rezydenci walą minimum 200h, nocne dyzury i weekendy, #!$%@? wy tu się sracie że zostajecie w korpo na ciepłym krzesełku 15 minut dłużej, sracie się że nie macie wypłaconej jednej nadgodziny i nie ma mowy byście zostali dłużej xD ja #!$%@?

@TymRazemNieBedeBordo: ale po co kłamiesz jak dopiero co było ama i gościu pisał że pracuje 7h25m dziennie. 5 dni.