Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dodaję z anonima aby zachować prywatność.
Ostatnio spaliliśmy z jednym gościem blanta, widzieliśmy go wtedy jedyny raz w życiu, dość długa historia. W każdym razie jeden blant (bez tytoniu, czyste MJ) poszedł na 3 osoby, i czuliśmy się po tym idealnie - miałem pełno energii, tańczyłem na pełnej przez 5 godzin i nie czułem zmęczenia, było 11/10. Co do samego zielska - wyglądało normalnie, pachniało też nie jakąś chemią tylko tak jak powinno, intensywnie. Moje pytanie do znawców - co to mogła być za odmiana? I czy możliwe że to jednak był jakiś dopalacz? Nie mogę znaleźć o czymś takim informacji.

#narkotykizawszespoko #wykopjointclub #marihuana

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 23
@#!$%@? zawsze się spotykałem z twierdzeniem że właśnie LSD jest jednym z narkotyków które nie potęguje emocje tylko powoduje ich zmianę.

Możliwe że żyłem w błędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: Odmiana z przewagą sativy. Zamulające indice są do bani ;) Energetyzujące sativy są super ;)

@Jaracz_Joint: Ogólnie psychodeliki nie zmieniają jakoś drastycznie emocji. To znaczy oczywiście mają na nie wpływ, ale nie są jak jakaś równiarka, która wszystkie emocje przerobi na radość czy coś takiego. Tak działają pewnie jakieś tam kokainy, heroiny czy inne takie (nie używam, nie znam się). Psychodeliki, jak sama nazwa wskazuje, "pokazują duszę", czyli pozwalają
@AnonimoweMirkoWyznania: @Jaracz_Joint: @#!$%@?:

widze, ze jak zwykle na wykopie zebrali sie znawcy narkotykow ale zaden z nich nigdy tego nie probowal.

LSD - to psychodelik i tak moze Cie 'przeniesiec' do 'innego swiata', trip moze trwac bez problemu nawet 8 godzin, podczas tripu ma sie halucynajce, jest sie pobudzonym.

MDMA - stymulant ale tez poniekad psychodelik, brak halucynacji, pobudzenie, ogromna radosc (przyplyw serotoniny), chec do tanczenia, rozmowy czy przytulanek.

PSYLOCYBINA
@drGreen No to jak to w końcu jest.

Główne kategorie to psychodeliki i stymulanty?

Czy "inny świat" czyli generowane przez mózg bodźce które są nie realne można przypisać tylko do stymulantów?
Sądziłem że tak.

Prostą, skróconą definicje jaką sobie opracowałem brzmi tak : psychodeliki potęgują aktualny stan a stymulanty potrafią go zmienić. Na zasadzie jesteś smutny psychodelik sprawi że będziesz jeszcze bardziej smutny a stymulant sprawi że jesteś szczęśliwy.

Oczywiście jakbyś miał