Wpis z mikrobloga

Krótkie pytanie nowy assassin czy cien wojny? Nie jestem fanem ani jednego ani drugiego jak do tej pory. Ogladalem cien wojny i bardzo efektowne starcia ale szybko może się znudzic tak mi sie wydaje. A assain starcia mniej efektowne ale może bardziej wciągnąć
.? #wiedzminbest #gry #ps4 troche #rpg
  • 5
@Loginsrogim: Cien Wojny. Gram od wczoraj i bawie sie fantastycznie zupelnie jak z pierwsza czescia ( a nawet lepiej, wieksza skala potyczke, swietny design poziomow, fabula calkiem interesujaca jak lubisz wladce pierscieni) rozumiem hate ludzi na microtranzakcje, ale na ta chwile ani przez sekunde nie pojawily sie w grze.

Co wiecej, Assasins Creed wychodzi za 2 tygodnie, do tego czasu powinienem spokojnie pokonac Shadow of War, sprzedac za jakies 60-70% ceny
@Loginsrogim: Nie wiem jak tam AC się trzyma, bo grałem tylko w słabą jedynkę, ale po kilu godzinach gry w Shadow of War stwierdzam, że nie warto...chyba, że jesteś idealnym targetem gry. Oklepany motyw z kontrolowaniem orków, nudne i powtarzalne walki, nieciekawe mapy, zero głębi w rozwoju umiejętności etc.