Wpis z mikrobloga

@kobiaszu: nie warto, kup zwykły full hd, 4k jeszcze nikt nie nadaje, może za parę lat zaczną nadawać pierwsze stacje 4k w PL, on posiada tuner DVB-T2 (H.265) wiec w Polsce chyba nie będzie działać bez dodatkowego tunera
@kobiaszu: czyli masz 1k różnicy w porównaniu do obrazu idealnego, jak dla mnie cena powinna być 1k, bo po pierwsze masz tylko 12 mc gwarancji, po drugie takie coś wkurza z czasem, ja oddałem monitor bo miałem jeden prześwietlony piksel, świecił cały czas na biało. Nie brał bym za taką cenę. Poza tym 4k to tylko z USB obejrzysz
@kobiaszu: Coś co nie ma syfu na ekranie i nie jest używane. Sam ocen co potrzebujesz jak dla mnie 4k nie jest ci potrzebne nie dzisiaj no chyba ze masz ciśnienie na to ale zanim 4k będzie nadawane w tv to takie tv będą kosztowały 1k . Ja tam z natury jestem troszkę oszczędny kupuje to czego rzeczywiście potrzebuje nie kupuję nic na pokaz
@kobiaszu: Ten model to marny, bo tu jest matryca na strukturze RGBW. W podobnej cenie lepiej poszukać Philipsa 55PUS6401, gdzie będzie sensowna struktura matrycy i system Android, który lubię, znam i korzystam. Full HD w dzisiejszych czasach się nie opłaca, bo zwyczajnie nie ma już dobrych modeli.

55PUS6401


@fordern: to bardzo slaby model, już lepiej kupić full hd. Właśnie najnowsze modele telewizorów full hd są już bardzo dopracowane. Prawdziwe 4k zobaczysz dopiero w telewizorach od 5-6 tysięcy z porządnym HDR. Warto wstrzymać się jeszcze z 4k bo ceny dobrych tv będą spadać.